Ruszyła kampania radiowa Liqui Moly | MOTOFAKTOR

Ruszyła kampania radiowa Liqui Moly

person Adrian Januszkiewicz 20/11/2018

Firma Liqui Moly Polska rozpoczęła kampanię radiową skierowaną do kierowców, którzy mają problemy z silnikiem lub skrzynią biegów i szukają zaufanego warsztatu.

Sieć Liqui Moly Pro Line Serwis zrzesza 125 warsztatów. Jest ona odpowiedzią marki na zapotrzebowanie na usługi powiązane o produkty Liqui Moly. Większość usterek współczesnych silników jest pochodną zanieczyszczeń, dlatego czyszczenie DPF, czyszczenie zaworu EGR, czyszczenie układu dolotowego, płukanie silnika czy płukanie automatycznej skrzyni biegów to, według Liqui Moly,  doskonała i tańsza alternatywa kosztownej naprawy.

 

Kampania radiowa będzie realizowana przez najbliższy miesiąc w rozgłośniach TOK FM i Rock Radio.

 

Źródło: Liqui Moly

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).