Ruszyła II część testu wiedzy Liqui Moly dla mechaników

person Adrian Januszkiewicz 11/07/2019

Specjalny 3-etapowy test przygotowany przez Liqui Moly daje szansę warsztatowcom na sprawdzenie swojej wiedzy i wygranie ciekawych nagród.

Dobiegła końca część silnikowa 3-etapowego testu wiedzy dla mechaników, organizowanego przez Liqui Moly. Druga część będzie związana z układem przeniesienia napędu.

 

Przypominamy, że każdy mechanik, który weźmie udział w teście, otrzyma od organizatora nagrodę niespodziankę. Nagrodą w konkursie jest urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów Liqui Moly Gear Tronic 2 wraz z zestawem złączek o wartości 25 tys. zł. Oprócz tego Liqui Moly Polska po każdym etapie wręczy osobie o największej liczbie punktów z danego działu urządzenie do czyszczenia filtrów cząstek stałych i zestaw chemii czyszczącej.

 

Zwycięzca poszczególnych etapów zostanie wyłoniony na dzień przed rozpoczęciem kolejnej fazy konkursu. Wyniki całego konkursu zostaną ogłoszone 25.11.2019 r.

 

Konkurs przeznaczony jest do pracowników i właścicieli warsztatów naprawy samochodów, przy czym test może być rozwiązany przez tylko jedną osobę z danego warsztatu.

 

Link do testu znajduje się tutaj.

 

Źródło: Liqui Moly

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.