Rusza wiosenna tura dni otwartych Würth Polska | MOTOFAKTOR

Rusza wiosenna tura dni otwartych Würth Polska

person Adrian Januszkiewicz 29/03/2019

9 kwietnia br. rozpocznie się wiosenny cykl wydarzeń oraz szkoleń i prezentacji przygotowanych przez ekspertów Würth Polska.

Firma Würth Polska zaopatruje przedsiębiorców w specjalistyczne produkty i rozwiązania dedykowane dla przemysłu, motoryzacji, budownictwa, ciesielstwa, stolarstwa czy rolnictwa. Już wkrótce profesjonaliści z tych branż będą mieli okazję porozmawiać z ekspertami Würth Polska i jeszcze lepiej poznać asortyment firmy, podczas cyklu 19 wydarzeń organizowanych przez markę.

Zgodnie z hasłem "Blisko. Bliżej. Würth!" wychodzimy z inicjatywą spotkań z klientami, organizując dni otwarte w sklepach stacjonarnych Würth Polska. W tym roku dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy szeroką ofertę szkoleń i prezentacji, które umożliwią zapoznanie się z naszymi nowościami oraz przetestowanie wybranych produktów. Program wydarzeń został ułożony w ten sposób, by każdy profesjonalista – bez względu na branżę – mógł znaleźć coś dla siebie. Alicja Rippel Dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska

Pokazy, testy i szkolenia

Podczas cyklu eventów odwiedzający będą mieli możliwość przyjrzeć się testom wytrzymałości zamocowań oraz wkrętów i nitów samowiercących. Odbędą się pokazy wiercenia, cięcia, szlifowania i techniki diamentowej, a także wytrzymałości klejów. Eksperci przedstawią ofertę membran dachowych oraz nowatorskich dalmierzy laserowych i systemów pozycjonowania. Zaprezentują także zupełnie nowe ceramiczne materiały ścierne. Fani motoryzacji będą mogli zapoznać się z ofertą systemów wymiany szyb samochodowych, narzędzi specjalistycznych dla warsztatów, a także dowiedzą się, jak często i w jaki sposób wymieniać płyn chłodniczy. Zostanie zaprezentowana także zabudowa warsztatu mobilnego Würth. W ramach Doświadczalni Würth klienci będą mieli okazję sprawdzić działanie chemii technicznej z asortymentu marki. Dodatkowo, do każdego zakupu dokonanego podczas wydarzenia, przewidziana jest premia w postaci nagrody rzeczowej.

Dni otwarte 2019 – tura wiosenna

Tegoroczne dni otwarte rozpoczną się 9 kwietnia. W sumie od kwietnia do czerwca zaplanowano 19 wydarzeń, które odbędą się w różnych miastach Polski. Poniżej przedstawiamy harmonogram wiosennej edycji dni otwartych Würth Polska.

 

 • Warszawa ul. Modlińska 244A – 9.04,
 • Nowy Sącz – 11.04,
 • Stare Bielice k/Koszalina –16.04,
 • Warszawa ul. Puławska 324 – 25.04,
 • Bydgoszcz – 7.05,
 • Gdańsk – 9.05,
 • Tarnów – 14.05,
 • Częstochowa – 16.05,
 • Zielona Góra – 21.05,
 • Gorzów Wlkp. – 23.05,
 • Warszawa Al. Jerozolimskie 332 A – 28.05,
 • Bytom (nowy sklep) – 30.05,
 • Bielsko-Biała – 4.06,
 • Gliwice – 6.06,
 • Warszawa ul. Płowiecka 44 – 11.06,
 • Białystok – 13.06 i 14.06,
 • Radom – 18.06, Opole – 25.06,
 • Wrocław – 27.06.
W trakcie dni otwartych nasi eksperci będą do dyspozycji klientów, udzielając rad i pomagając w zakupach. We wrześniu planujemy rozpoczęcie kolejnej, jesiennej tury dni otwartych w sklepach Würth Polska. O szczegółach będziemy informować już wkrótce. Jednocześnie mamy nadzieję, że tegoroczne edycje wydarzeń będą cieszyły się równie dużym zainteresowaniem, jak poprzednie. Alicja Rippel

 

Dni otwarte Würth Polska odbędą się w godz. 9:00–17:00. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie www.wurth.pl.

 

Źródło: Würth Polska

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).