Rusza kolejna edycja VIP TO TRIP dla klientów Auto Partner | MOTOFAKTOR

Rusza kolejna edycja VIP TO TRIP dla klientów Auto Partner

person Adrian Januszkiewicz 4/04/2019

1 kwietnia ruszyła kolejna odsłona długoterminowej i prestiżowej promocji VIP TO TRIP.

Organizator przewidział dwa niesamowite miejsca, w których zorganizuje wyjazdy szkoleniowe, a od samych klientów zależy, czy wyjadą do Grecji na wyspę Kos, czy też wybiorą się do Stanów Zjednoczonych, by zwiedzić Kalifornię.

 

Nagrodę w promocji trwającej do 31 sierpnia 2019 r. zdobyć można na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest realizacja indywidualnie wyznaczonych targetów zakupowych na wybranych liniach – produktach partnerów akcji. Dla każdego uczestnika przewidziano cztery różne targety – na Kos i do Kalifornii, dla jednej i dla dwóch osób. Drugą możliwością jest zajęcie odpowiedniego miejsca w rankingu liczonym na podstawie sumy obrotów na promowanych produktach. I tak, uczestnicy z miejsc 1-5 nagrodzeni zostaną dwuosobowym wyjazdem na Kos, a uczestnicy z miejsc 6-15 wyjazdem na Kos dla jednej osoby. Taka opcja daje możliwość zdobycia nagrody bez konieczności realizacji indywidualnego targetu. Jednak wyjazd do Kalifornii dostępnych będzie tylko dla tych, którzy osiągną wyznaczony cel zakupowy.

 

Uczestnicy, którzy wybiorą się na Kos, wypoczną w nowoczesnym i ekskluzywnym hotelu na słonecznej wyspie, zwiedzą antyczne zabytki i zrelaksują się w przepięknym ogrodzie lub nad jednym z największych kompleksów basenowych w Grecji. Uczestnicy jadący do Kalifornii zwiedzą miejsca znane z hollywoodzkich filmów, odwiedzą Las Vegas i Los Angeles, wybiorą się na wyprawę kabrioletami drogą Route 66, a także przelecą helikopterem nad majestatycznym i niezapomnianym Grand Canyonem.

 

Jak co roku, dla wszystkich uczestników uruchomiona została platforma www.viptotrip.pl, na której mogą poznać wyznaczone targety na każdy z wyjazdów, a także na bieżąco śledzić ich realizację lub swoje miejsce w rankingu.

 

Aby wziąć udział w kolejnej edycji VIP TO TRIP i powalczyć o niesamowity wyjazd na Kos lub do Kalifornii, należy skontaktować się z najbliższym oddziałem Auto Partner SA, gdzie uzyska się szczegółowe informacje na temat uczestnictwa.

 

Partnerami akcji VIP TO TRIP 2019 są: MaXgear, Meyle, Quaro, Japanparts, ALCO, NK, RYMEC, Bosch, Castrol, ContiTech, febi, Kayaba, Philips, Narva, NRF, Schaeffler (LUK, INA, FAG), SKF oraz Valeo.

 

Źródło: Auto Partner S.A.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).