Rusza II edycja #pomagamypomagać | MOTOFAKTOR

W związku z tym, że pandemia COVID-19 nie mija, Inter Cars wraz z partnerami przygotowali kolejną odsłonę akcji #pomagamypomagać.

W pierwszej odsłonie akcji oprócz pakietów ochronnych dla 10 tysięcy warsztatów, Inter Cars przygotował dla klientów dodatkowe narzędzia, które miały za zadanie pomóc właścicielom warsztatów i mechanikom w trudnym czasie pandemii. Były to m.in. treści marketingowe, mające zachęcić kierowców do wizyty w warsztacie, a także bezpłatne webinaria, poszerzające wiedzę, tak cenną w tym trudnym czasie.

#pomagamypomagać, którego inicjatorem był Inter Cars w czasie pierwszego lock down w Polsce to program długofalowy. Jego celem jest pomoc branży warsztatowej na wielu płaszczyznach w najtrudniejszych momentach funkcjonowania. Dziś wiele zawodów nie jest w stanie ograniczyć się do pracy zdalnej, samochód wciąż jest niezbędnym środkiem transportu gwarantującym izolację i bezpieczeństwo. Naszym zadaniem jest tak przygotować serwisy samochodowe, aby w pełni mogły świadczyć usługi dla konsumentów i wszystkich firm korzystających z pojazdów przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Program ten łączy ze sobą kilka podmiotów: właścicieli warsztatów i mechaników oraz producentów części samochodowych pod auspicjami Inter Cars, a jego finalnym ogniwem są kierowcy, dla których korzystanie z samochodów jest koniecznością. Dzięki zaangażowaniu dostawców, jesteśmy w stanie pomagać warsztatom na wielką skalę i szybko reagować, w pierwszej edycji pomoc trafiła aż do 10 tysięcy warsztatów, w drugiej edycji pakiety trafią do 8,5 tysiąca serwisów. Jesteśmy także niezmiernie dumni, że po również stronie pracowników i otoczenia Inter Cars jest pełne poparcie i zrozumienie dla tego przedsięwzięcia. Wszyscy czujemy, że pracujemy w słusznej sprawie, a dzięki temu, że posiadamy bogaty wachlarz narzędzi do komunikacji, docieramy zarówno do samych serwisów, jak również ich klientów. Z tego miejsca chciałabym również podziękować wszystkim mediom branżowym, którzy również przyczynili się do nagłośnienia tej szlachetnej inicjatywy. Wspólnie uda nam się przetrwać ten trudny dla wszystkich czas! Joanna Król Zastępca Dyrektora ds. PR i Komunikacji Międzynarodowej w Inter Cars

 

W drugą odsłonę akcji zaangażowały się takie firmy jak: ATE, Bosch, Brembo, Castrol, Corteco, Exide, Filtron, Hella, Nissens, Osram oraz Varta.

Tak naprawdę akcja #pomagamypomagać była aktywna przez cały czas. Od samego początku pandemii pomagamy naszym klientom, którzy każdego dnia stawiają czoła pandemii koronawirusa. Nie byłoby to oczywiście możliwe bez wsparcia naszych partnerów biznesowych, najlepszych producentów części, którym równie mocno jak nam, leży na sercu dobro warsztatów. Mariusz Wągrodzki dyrektor ds. Promocji Inter Cars

 

Pierwsze pakiety dotrą do warsztatów w najbliższych dniach. W najbliższej przyszłości Inter Cars wspólnie z dostawcami będzie informował o kolejnych działaniach związanych z akcją.

 

Źródło: Inter Cars

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).