Rozwiązania Milwaukee dostępne w Inter Cars | MOTOFAKTOR

Rozwiązania Milwaukee dostępne w Inter Cars

person Redakcja 17/04/2023

Klienci Inter Cars w Polsce zyskali dostęp do akumulatorowych i manualnych rozwiązań amerykańskiej marki Milwaukee.

 

Klienci Inter Cars zyskali dostęp do rozwiązań Milwaukee i mogą wykorzystać je na co dzień w pracy związanej m.in. z serwisowaniem aut, sezonową wymianą opon, a także koniecznością uzyskania lepszych osiągów i podniesienia wydajności swoich pracowników.

Dlaczego Inter Cars oferuje Milwaukee?

Zdecydowaliśmy się wprowadzić produkty Milwaukee do naszej oferty ze względu na ich jakość, trwałość, ale także szeroki asortyment. Każdego dnia widzimy z jakimi wyzwaniami mierzą się mechanicy. Doskonale czujemy, jak ważna jest dla nich efektywność, na którą istotny wpływ mają kupowane przez nich narzędzia, akcesoria oraz środki ochrony indywidualnej – stwierdza Mariusz Syty, Starszy Specjalista ds. Produktu w Inter Cars.

Jaki asortyment Milwaukee dostępny jest w Inter Cars?

Dajemy naszym Klientom dostęp do rozwiązań z elastycznym systemem akumulatorowym. Klucze udarowe, wiertarki, szlifierki kątowe czy pilniki taśmowe – wszystkie te narzędzia mogą pracować wymiennie na tym samym akumulatorze. To szansa na stworzenie bezpieczniejszego środowiska pracy, czyli bez kabli czy emisji spalin. Jeśli do tego dodamy stale rozwijaną ofertę artykułów BHP, oświetlenia do motoryzacji, narzędzi ręcznych, systemy przechowywania PACKOUT, wózki narzędziowe, akcesoria, w tym nasadki udarowe, to widzimy, że oferta Inter Cars znacząco też wzbogaca się o nowe, wartościowe rozwiązania dla mechaników – dodaje Mariusz Syty.

 

Zakup produktów Milwaukee w Inter Cars uprawnia klientów do skorzystania z rozszerzonej, trzyletniej gwarancji.

 

Milwaukee jest przodującym producentem elektronarzędzi Heavy Duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów, narzędzi ręcznych, modułowych systemów przechowywania czy środków ochrony indywidualnej dla profesjonalnych użytkowników.

 

Źródło: Inter Cars

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).