Rozwiązania Helli dla pojazdów elektrycznych i autonomicznych na targach IAA | MOTOFAKTOR

Rozwiązania Helli dla pojazdów elektrycznych i autonomicznych na targach IAA

person Redakcja 19/08/2019

Hella zaprezentuje swoje nowoczesne technologie na targach IAA we Frankfurcie nad Menem w dniach 10-15 września 2019.

Producent oświetlenia i elektroniki samochodowej pokaże na targach swoje najnowsze rozwiązania stworzone z myślą o pojazdach autonomicznych i elektrycznych. Na stoisku Helli stanie m.in. pojazd koncepcyjny, dzięki któremu będzie można przekonać się o możliwościach oświetlenia i komponentów elektronicznych montowanych w samochodach elektrycznych i hybrydowych. Będzie to m.in. system zarządzania akumulatorami o podwójnym napięciu i PowerPack48V dla łagodnych hybryd.

 

Zwiedzający będą mogli również zobaczyć specjalnie zaaranżowane na potrzeby targów wnętrze pojazdu autonomicznego, a także zobaczyć jakie możliwości i funkcje może posiadać oświetlenie wspomagające autonomiczną jazdę. Chodzi m.in. o oświetlenie karoserii służące komunikacji z innymi użytkownikami dróg. Hella zaprezentuje także innowacyjne modele reflektorów zwiększające bezpieczeństwo podczas jazdy, jak również czujniki radarowe LiDAR.

 

Źródło: Hella

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).