Rozwiązania Goodyear dla flot na targach IAA | MOTOFAKTOR

Rozwiązania Goodyear dla flot na targach IAA

person Redakcja 31/08/2022

Podczas targów IAA Transportation w Hanowerze firma Goodyear zaprezentuje usługę Total Mobility,  swój autorski pakiet kompleksowych rozwiązań dla flot.

Podczas targów IAA Transportation, firma Goodyear, oprócz kompleksowego pakietu rozwiązań dla flot Total Mobility, zaprezentuje też koncepcję nowego elementu w tej innowacyjnej ofercie, pozwalającą jeszcze efektywniej zarządzać flotami w coraz bardziej wymagającym ekosystemie transportowym.

Pokażemy odwiedzającym, jak kompleksowe rozwiązania Goodyeara mogą wspierać floty transportowe w zwiększaniu wydajności, konkurencyjności i realizacji celów zrównoważonego rozwoju. Nasza centralna lokalizacja na targach odzwierciedla rolę naszych opon i rozwiązań w samym sercu ekosystemu mobilności flot transportowych. Maciej Szymański dyrektor ds. marketingu opon użytkowych w Europie

 

Targi IAA Transportation to okazja dla firmy Goodyear do prezentacji najnowszych dodatków do systemu Total Mobility. Na stoisku firmy dostępne będą interaktywne elementy wykorzystujące m.in. rozszerzoną rzeczywistość, pozwalające w pełni doświadczyć korzyści płynących z pakietu Total Mobility.

Goodyear ma duże doświadczenie w optymalizacji kosztów flot komercyjnych i dostarczaniu zintegrowanej oferty produktów i rozwiązań. Te czynniki pozostają ważne dla europejskich firm transportowych, o czym świadczą wyniki naszego najnowszego badania Sustainability Reality Survey. Ponad 1300 przedstawicieli branży transportowej z całej Europy po raz kolejny potwierdziło, że zrównoważony rozwój jest jednym z kluczowych obszarów ich zainteresowania – i tu właśnie wspiera ich Goodyear Total Mobility. Grégory Boucharlat wiceprezes biznesu opon użytkowych w Europie

 

Stoisko Goodyear na Targach IAA będzie zlokalizowane w hali wystawowej H21, na stanowisku A70..

Rozwiązania Goodyear dla flot transportowych

Jednym z narzędzi dostępnych dla flot w ramach Goodyear Total Mobility jest aplikacja Goodayear FleetHub, która obejmuje efektywny system monitorowania ciśnienia w oponach (Goodyear TPMS), automatyczne sprawdzanie ciśnienia i głębokości bieżnika za pomocą systemu Goodyear CheckPoint oraz system kontroli Goodyear DrivePoint.

 

Te rozwiązania Goodyeara działają w jednym celu: mają za zadanie ograniczyć przestoje i błędy człowieka, aby zwiększyć efektywność flot na coraz bardziej wymagającym rynku. Połączenie tych rozwiązań z najnowszą generacją opon, takich jak wydajna i wszechstronna linia Goodyear Fuelmax Endurance, może jeszcze bardziej pomóc klientom Goodyeara w obniżaniu kosztów paliwa i osiąganiu celów redukcji emisji CO2.

 

Źródło: Goodyear

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).