Rozszerzone portfolio produktów SKF w roku 2019 | MOTOFAKTOR

Rozszerzone portfolio produktów SKF w roku 2019

person Redakcja 28/11/2019

Firma SKF w ostatnich miesiącach poszerzyła ofertę o 223 nowe produkty w jakości OE, a dokładniej to zestawy naprawcze.

Jeśli chodzi o napęd rozrządu, z oferty znanego producenta mogą skorzystać już właściciele marek Audi, SEAT, Skoda, VW, a konkretnie modeli A1, IBIZA V (6J5 / 6J1 / 6J8), Toledo, Fabia, Rapid, Polo, Polo Van, do których przewidziano referencję o numerze VKMA 01350. Nowością jest również zestaw naprawczy układu napędu osprzętu do marek Citroen, FIAT, Peugeot, Jumper, Ducato, Boxer III (VKMA 33329).

 

W poszerzonej ofercie znajdują się także kompletne napędy rozrządu z pompą wody (VKMC 03317) do marek Citroen, DS, Ford, Ford USA, Peugeot (modele C4 Grand Picasso, C4 Picasso, C5 II, DS4, DS5, Jumper III, Jumpy, Spacetourer, DS 4 / DS 4 Crossback, DS 5, DS 7, C-Max, Focus, Galaxy, Grand C-Max, Kuga, Mondeo V, S-MAX, Edge, 3008, 308, 308 SW, 5008, 508, 508 SW, Boxer III, Expert, Traveller).

 

Wiele referencji wprowadzono także w gamie zawieszenia, które SKF oferuje od 2018 roku. Są to m.in.: zestawy naprawcze dedykowane przedniej osi do marek CITROEN, FIAT, PEUGEOT, JUMPER, DUCATO II Box, Ducato II Bus, Ducato II, Boxer I Box, Boxer I Bus, Boxer I, Boxer II Box, Boxer II Bus, Boxer II. Dzięki temu SKF zyskuje coraz większe pokrycie tego rynku.

 

W razie wątpliwości, numer odpowiedniej referencji SKF dla danego modelu samochodu można sprawdzić w katalogu TecDoc lub poprzez aplikację dostępną na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS z możliwością zeskanowania kodu QR.

 

SKF wspólnie z Zacharem Zawadzkim pokazuje, jak dbać o zawieszenie samochodu.

Źródło: SKF

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).