Rozszerzona oferta części SKV na czerwiec 2019 | MOTOFAKTOR

Rozszerzona oferta części SKV na czerwiec 2019

person Adrian Januszkiewicz 18/06/2019

Oferta produktowa SKV na czerwiec 2019 została rozszerzona o blisko 100 nowych referencji.

W tym tygodniu marka SKV udostępnia kolejne nowe produkty ze swojego asortymentu, wśród których wymienić można:

 

  • podnośniki szyb – 4 referencje;
  • zawory EGR – 2 referencje;
  • chłodnice zaworu EGR -5 referencji;
  • przewody zaworu EGR – 5 referencji;
  • zaciski hamulca – 32 referencje;
  • przewody turbiny – 46 referencji.

 

Ponadto spośród 98 nowych referencji  SKV oferuje czujnik ciśnienia paliwa i czujnik temperatury spalin do aut z grupy VAG, przewód wlewu paliwa do Forda Transita 1,8D, a także magistralę wodną 24SKV310 do Opla Astra H, Signum, Vectra C, Zafira B z silnikiem 1.9 CDTI (OE: 1338289).

 

Źródło: SKV

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).