Rozpylacze Wuzetem w nowych opakowaniach | MOTOFAKTOR

Rozpylacze Wuzetem w nowych opakowaniach

person Adrian Januszkiewicz 11/12/2019

W listopadzie br. spółka Wuzetem rozpoczęła proces wprowadzania nowych opakowań dla swoich produktów, m.in. w celu odświeżenia wizerunku.

Wprowadzane opakowania dopasowywane są do odpowiednich grup produktowych. Aktualnie wszystkie produkty z grupy typu P z bieżącej produkcji pakowane są już w nowe kartoniki. Opakowania charakteryzują się jasną i nowoczesną grafiką. W nowych opakowaniach mieści się 12 a nie jak dotychczas 10 sztuk fiolek z rozpylaczami.

 

W celu zagwarantowania bezpieczeństwa pełnych opakowań i oryginalności produktów, na nowych opakowaniach umieszczane są hologramy firmowe Wuzetem.

 

Wraz ze zmianą opakowań zmienione zostały fiolki na pojedyncze rozpylacze. Są mniejsze, dopasowane do produktu, dzięki czemu mają zapewniać wyższy poziom zabezpieczenia antykorozyjnego. Otwarcie fiolki następuje przy pomocy śrubokręta, nienaruszona zatyczka ma gwarantować oryginalność produktu.

 

Źródło: Wuzetem

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).