Rozpoczyna się cykl szkoleń PZPO i TÜV SÜD | MOTOFAKTOR

Rozpoczyna się cykl szkoleń PZPO i TÜV SÜD

person Adrian Januszkiewicz 17/07/2019

Do końca wakacji  PZPO i TÜV SÜD planują 5 szkoleń na certyfikat oponiarski.

Prowadzisz serwis opon i chcesz podnieść jakość w swoim warsztacie? Certyfikat oponiarski jest coraz bardziej popularnym tematem w dyskusjach eksperckich i komentarzach w branży oponiarskiej. Każdego dnia poprzez stronę www.certyfikatoponiarski.pl zgłaszają się nowe warsztaty do programu certyfikacji.

 

Rośnie zainteresowanie kryteriami i procedurami wymiany opon oraz wiedzą, która służy poprawie jakości obsługi. Dobre wyszkolenie pracowników serwisów, koniec końców, przyczynia się do zwiększenia zadowolenia klientów i ich lojalności wobec serwisu. Kto raz zostanie obsłużony w certyfikowanym przez PZPO i TÜV SÜD serwisie i pozna jego jakość, nie pójdzie do konkurencji.

 

Jednak, aby dobrze przygotować się do certyfikacji swojego warsztatu i sprawdzić na czym to polega, warto wziąć udział w szkoleniu. Poprawa kwalifikacji pracowników warsztatów i zwiększenie wiedzy o poprawnym serwisowaniu opon leżą u podstaw projektu PZPO, dlatego informujemy o przygotowanych darmowych szkoleniach.

 

Na szkoleniu kursanci dowiedzą się jak wygląda badanie certyfikacyjne, jak się do niego przygotować i jak pomoże im certyfikat w prowadzeniu najlepszego serwisu w okolicy.

 

Poniżej znajduje się lista miejsc, w których odbędą się bezpłatne szkolenia. Zachęcamy do udziału. Wystarczy wysłać e-mail na adres: akademia@tuv-sud.pl

 

Lipiec:

 

  • 25-07-2019 Warszawa ul. Podwale 17 (liczba miejsc do 10)
  • 30-07-2019 Chorzów Al. Bojowników o wolność  i demokrację 38 (10 miejsc)

 

Sierpień:

 

  • 02-08 -2019 Gdańsk ul. Marynarki Polskiej 96 (10 miejsc)
  • 13-08-2019 Poznań ul. Towarowa 37 (15 miejsc)
  • 29-08-2019 Świdnica ul. Strzelińska 55 (10 miejsc)

 

Wszystkie szkolenia od godz. 10:00 do 15:00. Catering zapewnia organizator TÜV SÜD.

 

Źródło: TÜV SÜD

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).