Rozpoczęły się pierwsze Brembo Days! | MOTOFAKTOR

Rozpoczęły się pierwsze Brembo Days!

Pierwsze w historii Brembo Days - dedykowane profesjonalistom i fanom części zamiennych - odbędą się od 6 do 9 października.

W ramach trwających Brembo Days w ciągu tych kilku dni, korzystając z platformy Brembo Next, odwiedzający będą mieli szansę odkryć gamę Brembo Aftermarket w nowy sposób.

 

przeglądając obszar Experience, odwiedzający mogą oglądać produkty i wchodzić z nimi w interakcję w specjalny sposób, wybierając spośród różnych sekcji: Spotlight, Design & Performance, Comfort & Safety, aby odkryć produkty Brembo.

 

Brembo Next obejmuje również obszar Discover, w którym można odkryć wszystkie działania związane ze światem Brembo, od motocykli po samochody, po konkursy i kwestie związane z przyjaznością dla środowiska i odpowiedzialnością społeczną.

 

Platforma zawiera również sekcję Live, w której znajdują się wirtualne sale przeznaczone na dedykowane spotkania i webinaria dostępne dla wszystkich entuzjastów branży, dostępne w 10 różnych językach.

 

Pierwsze z tych seminariów internetowych, zatytułowane „Specialties”, skupić ma się na kolekcji najbardziej ekskluzywnych i specjalnych tarcz hamulcowych oferowanych obecnie przez Brembo Aftermarket.

 

Wreszcie minigra poświęcona światu układów hamulcowych będzie dostępna dla wszystkich fanów na Facebooku.

 

W takich momentach również, dbając o bezpieczeństwo, pragnieniem Brembo jest pozostanie blisko każdego. Dlatego włoska firma stworzyła wydarzenie na platformie cyfrowej, w którym z pierwszej ręki wziąć mogą udział wszyscy specjaliści z rynku części zamiennych i fani.

 

Brembo Next to nowa, innowacyjna platforma cyfrowa, która pojawiła się kilka dni temu w ogłoszeniu przez Brembo nowej wizji grupy, tj. „Turning Energy into Inspiration”, która pociąga za sobą wzrost jej długoterminowej konkurencyjności w stale rozwijającej się branży, jaką jest przemysł motoryzacyjny.

 

Źródło: Brembo

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).