Rozpoczęły się pierwsze Brembo Days! | MOTOFAKTOR

Rozpoczęły się pierwsze Brembo Days!

person Adrian Januszkiewicz 6/10/2020

Pierwsze w historii Brembo Days - dedykowane profesjonalistom i fanom części zamiennych - odbędą się od 6 do 9 października.

W ramach trwających Brembo Days w ciągu tych kilku dni, korzystając z platformy Brembo Next, odwiedzający będą mieli szansę odkryć gamę Brembo Aftermarket w nowy sposób.

 

przeglądając obszar Experience, odwiedzający mogą oglądać produkty i wchodzić z nimi w interakcję w specjalny sposób, wybierając spośród różnych sekcji: Spotlight, Design & Performance, Comfort & Safety, aby odkryć produkty Brembo.

 

Brembo Next obejmuje również obszar Discover, w którym można odkryć wszystkie działania związane ze światem Brembo, od motocykli po samochody, po konkursy i kwestie związane z przyjaznością dla środowiska i odpowiedzialnością społeczną.

 

Platforma zawiera również sekcję Live, w której znajdują się wirtualne sale przeznaczone na dedykowane spotkania i webinaria dostępne dla wszystkich entuzjastów branży, dostępne w 10 różnych językach.

 

Pierwsze z tych seminariów internetowych, zatytułowane “Specialties”, skupić ma się na kolekcji najbardziej ekskluzywnych i specjalnych tarcz hamulcowych oferowanych obecnie przez Brembo Aftermarket.

 

Wreszcie minigra poświęcona światu układów hamulcowych będzie dostępna dla wszystkich fanów na Facebooku.

 

W takich momentach również, dbając o bezpieczeństwo, pragnieniem Brembo jest pozostanie blisko każdego. Dlatego włoska firma stworzyła wydarzenie na platformie cyfrowej, w którym z pierwszej ręki wziąć mogą udział wszyscy specjaliści z rynku części zamiennych i fani.

 

Brembo Next to nowa, innowacyjna platforma cyfrowa, która pojawiła się kilka dni temu w ogłoszeniu przez Brembo nowej wizji grupy, tj. “Turning Energy into Inspiration”, która pociąga za sobą wzrost jej długoterminowej konkurencyjności w stale rozwijającej się branży, jaką jest przemysł motoryzacyjny.

 

Źródło: Brembo

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).