Rozpoczęła się promocja Stalowy Mikołaj | MOTOFAKTOR

Rozpoczęła się promocja Stalowy Mikołaj

Wystartowała nowa promocja Inter Cars, Stalowy Mikołaj, w której klienci mogą zakupić taniej wybrane modele felg stalowych i łańcuchów śniegowych.

Promocją Stalowy Mikołaj objętych zostało łącznie kilkaset produktów dostępnych w ofercie Inter Cars, a wszystkie podzielone zostały na dwie kategorie: łańcuchy śniegowe oraz felgi stalowe. W pierwszej z nich klienci ze wszystkich rynków – osobowego, ciężarowego oraz samochodów dostawczych i z napędem 4×4 – mogą zakupić wybrane produkty Jope i Veriga. Szczegółowych informacji o dostępności towaru oraz indeksach objętych akcją udzielają Przedstawiciele Handlowi Inter Cars.

 

Stalowy Mikołaj to nie tylko łańcuchy śniegowe, ale także, a może przede wszystkim, felgi stalowe, które klienci Inter Cars również mogą nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach. Zainteresowani udziałem w akcji muszą się spieszyć, bo zakończy się ona z ostatnim dniem 2019 roku. W ofercie dystrybutora znalazły się tym razem felgi do samochodów osobowych i dostawczych.

 

W pierwszej z tych grup w promocyjnych cenach zakupić można felgi do wybranych modeli następujących marek: Chevrolet, Citroen, FIAT, Ford, Hyundai, Kia, Mazda, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, SEAT, Skoda, Toyota i Volkswagen. Z kolei właścicielom samochodów dostawczych Stalowy Mikołaj proponuje niższe ceny na zakup felg dla kilkudziesięciu modeli Citroena, FIAT-a, Forda, MAN-a, Mercedesa, Opla, Peugeota i Volkswagena.

 

Dokładnych informacji na temat obu akcji promocyjnych udzielają Przedstawiciele Handlowi Inter Cars.

 

Źródło: Inter Cars

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).