Rok 2018 z kolejnym rekordem sprzedaży Grupy Inter Cars

person Adrian Januszkiewicz 9/01/2019

Wartość sprzedaży całej Grupy Inter Cars w 2018 roku to  ponad 6 mld zł - o 13,3 proc. więcej niż w 2017.

Łącznie wartość sprzedaży w grudniu 2018 roku w Polsce wyniosła 294,7 mln zł, podczas gdy w grudniu 2017 było to 278 mln zł. Przychód ze sprzedaży całej Grupy Inter Cars wyniósł 430 mln zł i był o 13,1 proc. wyższy niż w analogicznym miesiącu roku ubiegłego.

 

Sprzedaż zagranicznych spółek dystrybutora jest o 13,3 proc. wyższa niż przed rokiem, a łączna wartość sprzedaży sięgnęła 219,5 mln zł. Warto odnotować bardzo wysoki wzrost sprzedaży m.in. w Grecji (504 proc.), a także jej spadek na Litwie (-4,1 proc.) i w Czechach (-0,6 proc.).

 

W 2018 roku łączna wartość sprzedaży w Polsce to 4,18 mld zł – jest to wzrost o 9,6 proc. w porównaniu do 2017 roku. Przychód ze sprzedaży całej Grupy Inter Cars wzrósł w roku 2018 o 13,3 proc. i wyniósł ponad 6 mld zł.

 

Szczegółowe dane dotyczące wyników finansowych prezentujemy w poniższej tabelce:

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl