RobotQuartz już w piątej odsłonie kampanii TotalEnergies | MOTOFAKTOR

RobotQuartz już w piątej odsłonie kampanii TotalEnergies

person Redakcja 28/11/2022

TotalEnergies prezentuje kolejną odsłonę kampanii reklamowej, w której występuje RobotQuartz symbolizujący skuteczną ochronę silników środkami smarnymi Quartz.

Nowa koncepcja napędzana przez innowacje

RobotQuartz zadebiutował w 2010 roku i jest znany już w ponad 80 krajach. Przy okazji każdej edycji kampanii, stalowy bohater ewoluuje – dokładnie tak, jak otaczające go silniki. W najnowszej wersji RobotQuartz jest wyposażony w centralny moduł zasilający, który przypomina analogiczne rozwiązanie wyróżniające jednego z najbardziej popularnych filmowych superbohaterów. Fakt, że jest to wydajny generator elektryczny, nawiązuje oczywiście do obecnej transformacji energetycznej. Najnowsza kampania TotalEnergies odzwierciedla ambicje, dążenie do bycia liderem w branży, poszanowanie środowiska i troskę o klientów.

Quartz EV Fluid od TotalEnergies

Od 70 lat TotalEnergies wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania i oferuje środki smarne Quartz spełniające wymagania najnowszych typów silników. Dostosowuje się nie tylko do wymogów konstrukcyjnych, ale także do warunków eksploatacyjnych, które nierzadko bywają wyjątkowo wymagające.

 

Obok linii Quartz 9000 dla silników spalinowych i Quartz Ineo Xtra dla pojazdów z silnikami hybrydowymi, TotalEnergies opracował gamę Quartz EV Fluid przeznaczoną dla pojazdów elektrycznych. Quartz EV Fluid zwiększa moc, poprawia bezpieczeństwo i przedłuża żywotność silników oraz baterii. W gamie Quartz EV Fluid zastosowano najnowocześniejszą technologię Thermo Control Augmented, która ma zapewniać wysoki poziom odporności na utlenianie, chronić przed zwarciami i dbać o odpowiednią temperaturę pracy baterii.

Tak zmieniał się RobotQuartz na przestrzeni ostatnich dwóch dekad

RobotQuartz piątej generacji symbolizuje zdolność TotalEnergies Lubrifiants do zaspokajania potrzeb wszystkich typów pojazdów, nawet tych najbardziej wymagających. Ewolucja filmowego robota symbolizuje historię innowacji środków smarnych Quartz, przez pryzmat motoryzacji: od spalinowej do elektrycznej – mówi Jean Parizot, Inland General Manager w TotalEnergies Lubrifiants.

 

Źródło: TotalEnergies

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).