Robert Kubica na Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

Wyjątkowe spotkanie czeka uczestników XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników – gościem specjalnym będzie Robert Kubica, jeden z ambasadorów marki PLATINUM ORLEN OIL.

PLATINUM ORLEN OIL, jako partner strategiczny, aktywnie wspiera uczestników XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Szczególnie cenne jest zaangażowanie marki w edukację młodych mechaników. Dzięki materiałom edukacyjnym przygotowanym przez ekspertów PLATINUM ORLEN OIL, dostępnych za pośrednictwem Akademii Młodego Mechanika, uczniowie szkół średnich poszerzają wiedzę z zakresu środków smarowych dla motoryzacji.

 

Szczególnie cenne jest zaangażowanie w edukację młodych ludzi Ambasadorów marki PLATINUM ORLEN OILRoberta Kubicy, Kuby Przygońskiego, Bartosza Zmarzlika, Miko Marczyka, a od tego roku także Kajetana Kajetanowicza (Kajto) – którzy co roku wspierają młodych mechaników i kibicują im podczas finałów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, motywując do zdobywania wiedzy.

 

W tym roku spotkanie z Ambasadorami PLATINUM ORLEN OIL będzie wyjątkowe. Z młodymi mechanikami spotka się Robert Kubica, który będzie gościem specjalnym XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w piątek 31 marca.

Będzie to niepowtarzalna okazja dla młodych ludzi, by osobiście porozmawiać z Robertem Kubicą, który z przyjemnością odpowie na pytania młodzieży, podzieli się swoimi doświadczeniami z udziału w wyścigach oraz opowie o roli mechanika w zespole kierowcy formuły 1. Anita Wierciak-Kaperek Dyrektor Działu Marketingu PLATINUM ORLEN OIL

 

Na stanowisku PLATINUM ORLEN OIL Robert Kubica będzie rozdawał autografy i rozmawiał ze swoimi fanami.

Z niecierpliwością czekamy na tak znamienitego gościa. Międzynarodowe Targi Poznańskie z przyjemnością goszczą takie osobistości jak Robert Kubica. Będzie nam bardzo miło powitać w naszych progach najbardziej utytułowanego polskiego kierowcę rajdowego. Dariusz Wawrzyniak dyrektor produktów Grupy MTP

 

Robert Kubica w latach 2006–2009 był kierowcą zespołu BMW Sauber, rozpoczynając swoją karierę w Formule 1 od roli kierowcy testowego. W czerwcu 2008, podczas Grand Prix Kanady, odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w Formule 1, stając się pierwszym Polakiem w historii, który tego dokonał. W latach 2013–2016 startował w Rajdowych Mistrzostwach Świata, a w debiutanckim sezonie, za kierownicą Citroena DS3 RRC, wraz z pilotem Maciejem Baranem, został mistrzem świata klasy WRC 2. W 2020 w barwach ORLEN Team ART startował w serii DTM. W 2021 w barwach W Racing Team został mistrzem Europy European Le Mans Series w kategorii LMP2. W sezonie 2022 występując z zespołem Prema ORLEN Team w serii World Endurance Championship, zajął drugie miejsce w wyścigu 24h Le Mans w kategorii LMP2.

Ogromnie się cieszymy, że będziemy gościć Roberta Kubicę na Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników. Będzie to z pewnością niezapomniane doświadczenie dla naszych uczestników i niepowtarzalna okazja do bezpośrednich rozmów z tak utytułowanym kierowcą rajdowym. Adrian Dekowski prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

 

Finały XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 30 marca – 2 kwietnia 2023 r.

 

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw MechanikówV8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Akademia Młodego Mechanika, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

 

Szczegółowe oraz bieżące informacje dotyczące Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników można znaleźć na stronie https://mistrzostwamechanikow.pl oraz na https://www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow.

 

Źródło: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).