Richard Kwas wiceszefem IR przyszłej spółki Powertrain Tenneco | MOTOFAKTOR

Richard Kwas wiceszefem IR przyszłej spółki Powertrain Tenneco

person Adrian Januszkiewicz 29/03/2019

Tenneco powołało Richarda Kwasa na stanowisko wiceprezesa ds. Relacji inwestorskich. Oczekuje się, że Kwas poprowadzi zespół IR nowej spółki Powertrain.

Kwas będzie prowadzić strategię IR dla firmy Powertrain Technology i nadzorować komunikację finansową z akcjonariuszami firmy i społecznością inwestycyjną.

Dogłębne doświadczenie Richarda i znajomość sektora motoryzacyjnego są niezwykle cenne, ponieważ pomagają nam zdefiniować naszą strategię rozwoju po separacji. Jego doświadczenie i udokumentowane osiągnięcia będą kluczowe dla spójnej i przejrzystej komunikacji na temat naszej sytuacji finansowej ze światową społecznością inwestorów. Cieszymy się, że dołącza do zespołu. Ron Hundziński wiceprezes wykonawczy ds. Finansów w Tenneco

 

Kwas dołącza do Tenneco z prawie 25-letnim doświadczeniem w branży. Ostatnio pełnił funkcję dyrektora zarządzającego i starszego analityka ds. Badań kapitałowych w Wells Fargo Securities, gdzie kierował analizami dla najlepszych spółek z branży motoryzacyjnej i przemysłowej oraz obszernie pisał o globalnych emisjach. Wcześniej zajmował szereg stanowisk o rosnącej odpowiedzialności w Wells Fargo, a wcześniej był analitykiem w Banc of America Securities LLC. Występował także w telewizji CNBC i Bloomberg i był cytowany w znaczących publikacjach finansowych, w tym “The Wall Street Journal”, “Barron’s” i “The Financial Times”.

 

Kwas uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem w Loyola College w Baltimore, Md. Jest dyplomowanym analitykiem finansowym (CFA).

 

Linae Golla będzie nadal pełnić funkcję wiceprezesa ds. Relacji inwestorskich dla Tenneco do czasu separacji, po czym ma zostać wiceprezesem ds. Relacji inwestorskich dla nowej spółki DRiV Incorporated.

 

Źródło: Tenneco

 

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).