Retrofity OSRAM wśród finalistów Automechanika Innovation Awards |

Retrofity OSRAM wśród finalistów Automechanika Innovation Awards

person Redakcja 22/08/2022

Podczas targów we Frankfurcie tradycyjnie zostaną przyznane Automechanika Innovation Awards. Wśród finalistów konkursu znalazły się najnowsze retrofity OSRAM - Night Breaker LED H4.

Po spowodowanej pandemią przerwie wkrótce we Frankfurcie odbędą się targi Automechanika – jedno z najważniejszych wydarzeń w branży motoryzacyjnej. Tradycyjnie podczas imprezy zostaną przyznane nagrody Automechanika Innovation Awards – dla najbardziej innowacyjnych produktów i rozwiązań. Wśród finalistów konkursu znalazły się najnowsze retrofity OSRAMNight Breaker LED H4.

 

W tym roku jury, składające się z 14 przedstawicieli branży motoryzacyjnej, uczelni, mediów i instytucji wybrało 96 nominowanych produktów i rozwiązań, a także 35 finalistów. W tym drugim gronie, w kategorii części i rozwiązania technologiczne, znalazły się niedawno zaprezentowane retrofity OSRAM Night Breaker H4, które dołączyły do oferowanych wcześniej lamp w wersji H7. Już samo znalezienie się w gronie finalistów tegorocznej edycji konkursu jest dużym wyróżnieniem, natomiast listę zwycięzców poznamy 13 września we Frankfurcie.

 

Retrofity Night Breaker LED w wersji H7 w 2020 roku, jako pierwszy tego typu produkt na rynku, zostały dopuszczone do użytku na drogach publicznych w niektórych modelach samochodów w Niemczech. Dziś można je legalnie stosować także na drogach w Austrii, Chorwacji, Słowenii i Francji, a od grudnia 2021 roku pierwsze samochody z lampami tej serii jeżdżą także po polskich drogach. Lista samochodów, w których można je legalnie używać jest stale wydłużana, można ją znaleźć na stronie www.osram.com/ledcheck.

 

Nominowane w konkursie najnowsze retrofity Night Breaker LED w typie H4 także zaczynają być zatwierdzane w poszczególnych krajach. We wspomnianym zestawieniu jest najwięcej aut z reflektorami przystosowanymi do żarówek H7, ale sukcesywnie przybywa także samochodów, w których można już stosować retrofity Night Breaker LED H4.

 

Retrofity Night Breaker LED zapewniają światło jaśniejsze nawet do 230% w porównaniu z minimalnymi wymaganiami normy ECE R112. Dzięki niezwykłej odporności na wibracje są do 5 razy trwalsze w porównaniu z żarówkami halogenowymi. Temperatura barwowa wynosi 6000 kelwinów. Producent udziela na produkowane we Włoszech retrofity linii Night Breaker LED czteroletniej gwarancji.

 

Źródło: OSRAM

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).