Rekordowa frekwencja spotkania sieciowego QST | MOTOFAKTOR

Rekordowa frekwencja spotkania sieciowego QST

Na spotkaniu międzynarodowej sieci Q-Service Truck w Folwarku Łochów przedstawiciele warsztatów z Polski, Litwy i Ukrainy podsumowali rok.

Tradycyjnie już w pierwszym kwartale nowego roku właściciele warsztatów zrzeszonych w Q-Service Truck spotykają się na trzydniowym wyjeździe, podczas którego zacieśniają więzi, integrują się w swoim gronie, ale przede wszystkim podsumowują sukcesy i trudności ostatniego roku, jakie dotknęły same serwisy i branżę ciężarową w szerszym kontekście.

 

Tym razem miejscem spotkania był Folwark Łochów, a przybyłych gości przywitał Damian Kostro, Dyrektor Sprzedaży Rynku Pojazdów Użytkowych w Inter Cars: Budujące, że w tym roku znów spotykamy się w tak licznym gronie, co oznacza, że sieć rozwija się w dobrym kierunku. Cieszymy się, że w strukturach Q-Service Truck możemy powitać nowych członków, którzy celująco zdali audyt i z pewnością podniosą jakość całej organizacji.

 

Sobota była dniem niezwykle intensywnym, a rozpoczęła się porannym panelem, podczas którego Damian Kostro oraz Mariusz Kozubek, Menadżer Regionu, podsumowali rok 2019 w Inter Cars i przedstawili plany spółki na kolejnych 12 miesięcy.

Jako Inter Cars nadal będziemy chcieli kontynuować wartości, od których zaczęło się budowanie całej sieci. Pragniemy dążyć do tego, aby same warsztaty zrzeszone w naszych strukturach przekazywały między sobą wiedzę. W 2020 roku te wartości będziemy nadal pogłębiać, dojdą też do nich kolejne, bardziej biznesowe, skupiające się na bezpośredniej współpracy z naszymi czołowymi dostawcami dla rynku ciężarowego.

- Damian Kostro

 

Podczas sobotnich paneli podsumowane zostały wszystkie akcje promocyjne organizowane dla klientów Q-Service Truck, uczestnicy spotkania mogli także poznać ofertę Bio Service, ZF Service Czosnów oraz zaznajomić się z planami Ford Trucks odnośnie sieci dealerskiej i serwisowej na 2020 rok.

 

Jeden z paneli poświęcony został również projektowi System AI, innowacyjnemu rozwiązaniu opartemu na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym, pozwalającemu na stworzenie nowoczesnej, przygotowanej według najnowszych wytycznych z Google stron internetowych zintegrowanych z mediami społecznościowymi, takimi jak Facebook.

Wszystkie działania omówione podczas spotkań panelowych miały na celu jeszcze mocniejsze zintegrowanie grupy. O tym samym mówił również Bolesław Rafałko, właściciel serwisu ALBOR z Wałcza.

Współpracujmy ze sobą, bo nasza odmienność jest jednocześnie naszą największą siłą. Każdy z nas jest dobry w czymś innym, a razem możemy robić naprawdę duże rzeczy. Ja jestem otwarty na współpracę, moi kierownicy są gotowi na to, aby pomagać innym członkom naszej sieci. Wspólnie sprawmy, żeby sieć Q-Service Truck była widoczna w całej Polsce!

ALBOR - Bolesław Rafałko

 

Inspirującym doznaniem dla wszystkich uczestników spotkania było motywacyjne wystąpienie Bartosza Ostałowskiego, ambasadora Inter Cars, jedynego na świecie kierowcy z licencją FIA prowadzącego samochód stopą. Drifter opowiadał o trudnych chwilach w swoim życiu, o wypadku, w którym stracił obie ręce, a także drodze, jaką przeszedł, aby osiągnąć wyznaczone sobie w życiu cele. Bartosz po swojej krótkiej mowie otrzymał owację, zmierzył się z serią pytań prowadzących, a w kuluarach chętnie dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami spotkania.

Gromkie brawa po swoim wykładzie motywacyjnym zebrała również Dorota Wellman, która z kolei mówiła o tym, aby nie bać się zmian i traktować je w kategoriach szansy i wyzwania, a nie realnego zagrożenia. Znana prezenterka i dziennikarka swój występ spuentowała słowami, że kto nie ryzykuje, nigdy nie będzie miał szans na sukces, co wyraźnie przypadło do gustu chłonącej jej słowa publiczności.

 

Intensywną sobotę zwieńczyła uroczysta kolacja, w której udział wzięli m.in. Prezes Zarządu Inter Cars, Maciej Oleksowicz, Wiceprezes Zarządu, Krzysztof Soszyński oraz Prezes Zarządu Q-Service Truck, Sławomir Rybarczyk. Pierwszy z nich, witając gości, mówił: Zawsze traktujemy Was, nasze sieciowe serwisy, jako najważniejszych partnerów. To Wy jesteście najbliżej klientów, potraficie rozwiązywać ich problemy i najlepiej zdajecie sobie sprawę z tego, jakie są ich potrzeby. Dlatego też bardzo zależy nam na tym, aby projekt Q-Service Truck rozwijał się w najbliższych latach równie intensywnie i żebyście rośli w nim razem z nami.

Jednym z najważniejszych punktów wieczornej gali było uroczyste przyjęcie w poczet sieci jej nowych członków. Z Polski do projektu dołączyły cztery nowe serwisy: Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe BESPOL Sp. z o.o., Firma Handlowo-Usługowa Zdzisława Kłos, Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe MICAR Michał Wojtczak oraz AutoFiko” Spółka z o.o.

 

Ponieważ sieć przybrała już międzynarodowy charakter i coraz silniej rozwija się na kilku europejskich rynkach, w Łochowie oficjalnie w jej struktury dołączyły również dwa serwisy z Litwy: UAB „Salociai Ir Partneriai” (Ltd.) i UAB „Martonas” (Ltd.) oraz aż pięć z Ukrainy.

 

Nowymi warsztatami w rodzinie Q-Service Truck zza naszej wschodniej granicy zostały: Renamax LLC, Premium Trucks Lutsk Ltd LLC, Komplekt Service LLC, Valois LLC i Helius Ltd LLC.

 

Po części oficjalnej, zwieńczonej galową kolacją, przyszła kolej na zabawę. Ze swoim koncertem zaprezentowała się Sabina Jeszka, a w przerwach między jej występami publiczność zabawiał duet DJ–ek.

 

Każdy znalazł czas na tańce, mniej biznesowe, a bardziej towarzyskie rozmowy, wymianę doświadczeń i poglądów. Bal znów zintegrował uczestników spotkania, którzy udowodnili po raz kolejny, że stanowią nie tylko jeden podmiot biznesowy, ale przede wszystkim grono przyjaciół, mających wspólne pasje i zainteresowania oraz dążących do jasno określonych celów.

 

Źródło: Inter Cars

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).