Rekordowa frekwencja na szczycie Temot International | MOTOFAKTOR

Rekordowa frekwencja na szczycie Temot International

person Adrian Januszkiewicz 2/01/2019

Ostatni Szczyt Temot International Commercial Vehicle Supplier zgromadził w dniach 13-14 listopada 2018 we Frankfurcie nad Menem rekordową liczbę uczestników.

Lista uczestników obejmowała 39 najbardziej renomowanych marek dostawców w branży pojazdów użytkowych (CV), w tym Knorr-Bremse, ZF, Meritor, TMD, Valeo, MANN + HUMEL, Bosch, Hengst. Skorzystali oni z możliwości nawiązania współpracy z 22 akcjonariuszami Temot, którzy zajmują się segmentem CV w Europie. W rezultacie szczyt Temot Commercial Vehicles Supplier stanowił doskonałe podstawy do ponad 600 indywidualnych rozmów pomiędzy udziałowcami i dostawcami, które koncentrowały się na możliwościach biznesowych oraz wymianie know-how.

 

Tegoroczny szczyt był także okazją do dyskusji o kondycji rynku i trendach w branży. Na zaproszenie Temot International, Vanja Sikuljak z DVSE przeprowadził prezentację na temat “Modern Catalog Solutions for CV”. Steven van Cauteren z TimoCom mówił o “Możliwościach jutra w procesie cyfrowego transportu”, a Zeineb Cortes-Prado z firmy KRONE GMBH & CO. KG przedstawiła prezentację na temat “Krone Service World”.

Temot International bardzo wcześnie rozpoznał potencjał rynku pojazdów użytkowych, co doprowadziło do stworzenia oddzielnej jednostki biznesowej dla ciężarówek, przyczep i autobusów, która odpowiada wymaganiom łańcucha dostaw w tym trudnym sektorze. Nasze usługi, np. 24/7 "Road Assist", są dopasowane dotego segmentu. Z roku na rok nasz Szczyt Dostawców dla Pojazdów Użytkowych przyciąga coraz większą liczbę uczestników. To dowód na to, że na rynku brakuje platform sieciowych takich jak ta i że takie wydarzenia tworzą wartość i możliwości biznesowe dla wszystkich jej uczestników. Z myślą o naszych udziałowcach i dostawcach zobowiązujemy się do przestrzegania naszej unikalnej koncepcji i dalszego jej rozwoju. Thomas Kobudzinski wiceprezes Temot i kierownik Działu Pojazdów Użytkowych

 

Dziś sieć Temot Commercial Vehicle Network obejmuje 45 udziałowców z czterech kontynentów, co daje łączne przychody ponad 1,6 miliarda euro.

 

Źródło: Temot

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).