Regionalny Doradca Techniczny marki Spies Hecker | MOTOFAKTOR

Regionalny Doradca Techniczny marki Spies Hecker

person Redakcja 15/05/2013

Marka Spies Hecker wyróżnia się na rynku lakierów do renowacji nie tylko zaawansowanymi technologicznie produktami oraz ponad 130-letnią historią i doświadczeniem.

Klienci postrzegają markę również przez pryzmat bliskich relacji zbudowanych na zaufaniu i rzetelnej obsłudze.

 

Profesjonalną obsługę techniczną obok Doradców Technicznych polskiej centrali marki – Mariusza Safarzyńskiego i Tomasza Kazakidisa; zapewniają Regionalni Doradcy Techniczni Dystrybutorów. Dzięki takiej strukturze możliwe jest zapewnienie wsparcia technicznego i produktowego szerokiemu gronu klientów zlokalizowanych w całej Polsce.

Praca technika regionalnego jest przedłużeniem ręki Koordynatora marki. Regionalni Doradcy Techniczni codziennie wspierają działania klientów w regionach. Znają dokładnie ich potrzeby i potrafią bardzo szybko zareagować na zaistniały problem. Szybka pomoc techniczna jest kluczowa, by sprostać oczekiwaniom klientów. Technicy Regionalni rozpoznają potrzeby szkoleniowe lakierników pracujących u klientów, co pozwala dobrze dostosować tematykę kursów szkoleniowych w Broniszach. Mariusz Safarzyński koordynator techniczny marki Spies Hecker

 

Regionalni przedstawiciele techniczni marki Spies Hecker to ludzie z pasją, entuzjazmem i zapałem oraz przede wszystkim najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie. Posiadają solidną wiedzę z zakresu produktów marki Spies Hecker oraz wszechstronne umiejętności techniczne, dzięki którym gwarantują skuteczne doradztwo w szerokim zakresie zagadnień. Do często zgłaszanych przez klientów zagadnień, którymi zajmują się Doradcy Techniczni w regionach należą:

 

  • dobór produktów w przypadku niestandardowego rodzaju naprawy, np. renowacja powłoki matowej, kolorów 3-warstwowych, czy Spot Repair
  • dobór produktów w zależności od warunków zewnętrznych, np. wysoka lub niska temperatura,  wilgotność
  • usuwanie wad lakierniczych
  • kolorystyka
  • dobór sprzętu lakierniczego

 

Spektrum potrzeb i zapytań produktowo-technicznych klientów jest jednak  o wiele bardziej zróżnicowane, co sprawia, że praca Regionalnego Doradcy Technicznego niesie za sobą wiele wyzwań.

 

Aby im sprostać, Regionalni Doradcy Techniczni na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach organizowanych co najmniej dwa razy w roku w Centrum Szkoleniowym Spies Hecker.

 

Ich celem jest wspólne spotkanie wszystkich przedstawicieli technicznych marki, w tym Doradców Technicznych Spies Hecker z Polski oraz Międzynarodowego Doradcy Technicznego z Kolonii oraz umożliwienie bezpośredniej wymiany informacji o aktualnych trendach, nowych rozwiązaniach systemowych i procesowych, jak też wspólne, intensywne szkolenia praktyczne.

 

Artykuł sponsorowany przez firmę Spies Hecker

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).