Regenerowane zaciski hamulcowe Ferodo w ofercie Inter Cars | MOTOFAKTOR

Regenerowane zaciski hamulcowe Ferodo w ofercie Inter Cars

person Adrian Januszkiewicz 7/07/2020

Do oferty Inter Cars dołączyły regenerowane zaciski hamulcowe Ferodo do samochodów osobowych i dostawczych.

Docelowo w ofercie Inter Cars ma pojawić się aż 1800 referencji – 980 na przednią oś oraz 820 na tylną. Warto wspomnieć, że w ofercie firmy znajdują się również tarcze i klocki hamulcowe marki Ferodo. Oznacza to, że Inter Cars jest jedynym dystrybutorem w Polsce, który w swojej ofercie posiada cały komplet wspomnianego producenta.

 

Zregenerowane fabrycznie zaciski marki Ferodo dostępne są dla klientów już od 119 zł – jest to cena hurtowa, naliczana po zwrocie rdzenia. Rozwiązanie to pozwala na znaczącą oszczędność czasu, ponieważ fabrycznie regenerowane zaciski są kompletne i gotowe do montażu. Dodatkowo każdy produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem ochronnym.

 

Zdecydowana większość zacisków Ferodo zawiera kaucję za wymontowaną część. Zwrócone w ramach kaucji rdzenie są wykorzystywane ponownie, co przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

 

Eksperci zalecają , aby napraw układu hamulcowego dokonywać zgodnie z zaleceniami producenta. Rekomendują równoczesną wymianę części zarówno po prawej, jak i po lewej stronie pojazdu. Wymiana klocków, tarcz i zacisków hamulcowych „parami” gwarantuje identyczne parametry z obydwu stron samochodu.

 

Należy pamiętać, iż układ hamulcowy jest jednym z najważniejszych elementów w samochodzie. Dbanie o jego stan wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo nasze, jak i innych uczestników ruchu drogowego.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).