Regenerowane filtry cząstek stałych w ofercie AVA CEE | MOTOFAKTOR

Regenerowane filtry cząstek stałych w ofercie AVA CEE

person Adrian Januszkiewicz 2/03/2021

Firma AVA CEE rozszerzyła swoją ofertę produktową o filtry cząstek stałych przeznaczone do pojazdów ciężarowych i autobusów.

Filtry cząstek stałych, montowane w samochodach z silnikami wysokoprężnymi od początku lat dwutysięcznych, mają za zadanie oczyszczanie spalin z sadzy, Dzięki zastosowaniu filtrów w układzie wydechowym pojazdów zmniejsza się wielokrotnie ilość emitowanych do środowiska zanieczyszczeń.

 

Cząstki stałe są powodem ciężkich schorzeń nowotworowych, układu oddechowego, ale także wpływają na poziom IQ oraz na problemy z płodnością. Polska jest wstydliwym liderem w rankingu największych trucicieli Europy a także państwem gdzie ciągle toleruje się nielegalne praktyki wycinania filtra cząstek stałych.

 

Do ofert AVA Quality Cooling wprowadzono 13 regenerowanych filtrów cząstek stałych wraz z zestawem montażowym. Produkty przeznaczone są do autobusów i pojazdów ciężarowych RVI, Volvo, DAF, VAN HOOL, IVECO, MAN, Mercedes-Benz, Setra, Neoplan:

Szczegółowe informacje o zastosowaniach i cenach znajdują się w katalogu on-line.

 

Źródło: AVA CEE

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).