Reflektory Osram w wersji LED dla Golfa VII | MOTOFAKTOR

Reflektory Osram w wersji LED dla Golfa VII

person Adrian Januszkiewicz 20/03/2019

Reflektory Osram LEDriving dla Volkswagena Golfa VII wyróżniają się ciekawą stylizacją, zasięgiem światła oraz prostotą montażu.

Te zalety doceniło jury, przyznając nagrodę podczas ostatniej edycji Międzynarodowych Targów Automechanika we Frankfurcie nad Menem.

 

Design lamp Osram LEDriving robi wrażenie – produkty dostępne są w trzech wersjach – Black, Chrome oraz GTI. Pierwsza kusi perfekcją czarnego połysku, druga podkreśla elegancję dzięki chromowanym akcentom wewnątrz i dookoła reflektora, a trzecia idealnie pasuje do sportowej odmiany Golfa dzięki wykończeniu z czerwonymi paskami w lampie. Produkty należą do rodziny retrofitów LEDriving. Zastosowanie technologii LED zamiast żarówek halogenowych sprawia, że reflektory zużywają nie tylko mniej energii, ale przede wszystkim wyposażone są w źródła światła o bardzo długiej trwałości.

 

Reflektory LEDriving Osram umożliwiają w pełni legalną modernizację oświetlenia przedniego samochodów Golf VII fabrycznie wyposażonych w reflektory halogenowe lub ksenonowe. Wszystkie funkcje reflektora głównego – światła drogowe, mijania, do jazdy dziennej i kierunkowskazy wykorzystują najnowocześniejszą technologię LED. Posiadają pełną homologację na wszystkie funkcje, a ich montaż jest prosty i nie wymaga ani konieczności wprowadzenia modyfikacji w istniejącym okablowaniu, ani zastosowania systemu poziomowania i spryskiwaczy. Dzięki technologii lightguide, produkty te charakteryzują się jednorodnym światłem bez widocznych punktów świetlnych o temperaturze barwowej do 6000 K. Reflektory zapewniają aż do 200% jaśniejsze światło niż określają to minima w normie homologacyjnej ECE R112 i oświetlają drogę do 200 m przed pojazdem.

 

Volkswagen Golf VII urósł w porównaniu do szóstej generacji modelu, ma przestronniejszą kabinę i większy bagażnik. Auto oferuje także więcej systemów bezpieczeństwa: m.in. system zapobiegający kolizjom, który automatycznie wyhamowuje pojazd w przypadku niebezpieczeństwa, aktywny tempomat, system rozpoznawania znaków drogowych, układ wykrywania zmęczenia kierowcy, a także asystenta parkowania. Nagrodzone reflektory Osram LEDriving idealnie dopełniają to wygodne i bezpieczne auto, które dzięki nim jeszcze bardziej wyróżnia się na drodze.

 

Źródło: Osram

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).