Reflektory OSRAM LEDriving w Volkswagenie Golfie VII FL | MOTOFAKTOR

Reflektory OSRAM LEDriving w Volkswagenie Golfie VII FL

person Adrian Januszkiewicz 7/09/2021

Firma OSRAM wprowadziła na rynek reflektory LEDriving do Volkswagena Golfa VII po liftingu.

Reflektory OSRAM LEDriving do VW Golfa VII FL są dostępne w dwóch wersjach, różniących się szczegółami. Odmiana Black jest wykończona czarnymi akcentami, a GTI ma charakterystyczny, dla tej usportowionej odmiany kompaktowego auta z Wolfsburga, czerwony pasek w reflektorze. Dzięki temu właściciel samochodu może dopasować lampy do wersji, koloru lakieru oraz własnego gustu.

 

Wszystkie funkcje oświetleniowe nowych lamp są realizowane za pomocą diod: światła mijania, drogowe, do jazdy dziennej, kierunkowskazy oraz pozycyjne. Dzięki temu kierowca może cieszyć się znaczną poprawą jakości światła. Porównując retrofity OSRAM do reflektorów halogenowych zapewniają one do 200% jaśniejsze światło (w porównaniu z minimalnymi wymaganiami normy ECE) i o 100% bielsze niż w reflektorach z żarówkami H7. Zasięg po zmianie wzrasta nawet do 200 m przed samochodem, w trybie świateł drogowych. Lampy spełniają wymagania normy pyło- i wodoszczelności IP69K, dzięki czemu doskonale znoszą regularne czyszczenie wysokociśnieniowymi myjkami.

Nowe reflektory, podobnie jak wprowadzone wcześniej do Golfa VI i VII sprzed liftingu, mają 2-letnią gwarancję, a dzięki zastosowanej technologii trwałość źródeł światła jest znacznie wydłużona. Co ważne, zmiana nie pociąga za sobą konieczności montażu systemu samopoziomowania ani spryskiwaczy.

 

Źródło: OSRAM

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).