Ravenol: wyróżnienie za współpracę z zespołem Formuły 1 | MOTOFAKTOR

Ravenol: wyróżnienie za współpracę z zespołem Formuły 1

person Adrian Januszkiewicz 25/07/2018

Podczas Grand Prix Niemiec w Hockenheim Martin Huning, dyrektor Motorsport Ravenol, otrzymał specjalną nagrodę.

Przedstawicielowi producenta środków smarnych z Werther, został wręczony przez Otmara Szafnauera (dyrektora ds. sportu zespołu Formuły 1 Sahara Force India) certyfikat, poświadczający owocną współpracę z zespołem Formuły 1 z siedzibą w Silverstone.

 

W uroczystości wręczenia certyfikatu wzięli także udział dwaj kierowcy zespołu: Esteban Ocon z Francji i Sergio Perez z Meksyku.

 

Ravensberger Schmierstoffvertrieb GmbH z produktami znanymi pod marką Ravenol współpracuje z brytyjskim zespołem jako oficjalny partner w zakresie środków smarnych, a ponadto opracowuje płyny do systemu zawieszenia samochodów Formuły 1. Huning z uznaniem podziękował i pochwalił pracę całego zespołu Ravenol – od zarządzania przez dział rozwoju i marketing do sprzedaży i dystrybucji.

Dziękuję również zespołowi Sahara Force India F1 za okazane nam zaufanie. Będziemy nadal wspierać zespół, jak tylko będzie to możliwe - zarówno w przypadku Ravenol, jak i sieci wyścigowej. Martin Huning dyrektor Motorsport Ravenol

 

Źródło: Ravenol

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).