Ravenol: producent uruchamia sieć warszatową w Polsce | MOTOFAKTOR

Ravenol: producent uruchamia sieć warszatową w Polsce

person Joanna Piszcz 4/06/2018

Ravenol Professionals to sieć zrzeszająca niezależne warsztaty stosujące rozwiązania Ravenol, których jedną ze specjalizacji jest obsługa skrzyń biegów.

Celem stworzenia sieci warsztatów samochodowych Ravenol Professionals jest podniesienie jakości usług i zapewnienia klientom szybkiej i profesjonalnej obsługi zgodnej ze standardem OE oraz wprowadzenie w warsztacie innowacyjnych rozwiązań w obszarze techniki smarowania (przekładnie automatyczne i manualne, silniki, układy wspomagania, pozostałe układy hydrauliczne).

 

Warsztaty, które przystąpią do sieci Ravenol Professionals mogą liczyć na kompleksowe wsparcie techniczne w zakresie czynności serwisowych oraz zastosowań olejów i środków smarnych Ravenol. Firma zapewnia także zapewnia także wsparcie specjalistów regeneracji konwerterów i pełnej regeneracji wszystkich rodzajów automatycznych skrzyń biegów.

 

Uczestnicy sieci korzystają z bazy z instrukcjami wymiany płynów wraz z dokumentacją techniczną konkretnych modeli skrzyń, a w zakresie pomocy technicznej, sprzętowej i produktowej z dedykowanej infolinii i porad on-line. W szczególnych przypadkach serwisy mogą liczyć również na wsparcie rzeczoznawcy.

 

Pracownicy zrzeszonych warsztatów mogą podnosić swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach technicznych i produktowych oraz konferencjach poświęconych wymianie doświadczeń i wiedzy z zakresu napraw i procedur, organizowanych przez Ravenol Polska.

 

Uczestnicy sieci Ravenol Professionals korzystają ze wspólnej identyfikacji wizualnej, promocji w serwisach internetowych i mediach społecznościowych Ravenol Polska oraz dedykowanych promocji.

 

Decydując się na przystąpienie do sieci warsztat deklaruje współpracę w zakresie regularnych zakupów produktów marki Ravenol od Ravenol Polska lub innych wskazanych dystrybutorów, rekomendowania swoim klientom w pierwszej kolejności produktów Ravenol i świadczenia usług serwisowych zgodnie z procedurami sieci. Warsztat otrzymuje też pakiet materiałów wizerunkowych z elementami oznakowania zewnętrznego oraz możliwość udziału w programie lojalnościowym, w ramach którego otrzymuje bonusy posprzedażne.

 

Warsztaty zainteresowane podjęciem współpracy w ramach sieci Ravenol Professionals mogą zgłaszać się do swoich dystrybutorów produktów Ravenol, bezpośrednio do Koordynatora Sprzedaży Ravenol Polska lub biura handlowego: biuro@ravenol.pl tel. +48 58 775 01 15.

 

Źródło: Ravenol

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).