Raport Wolk – rynek części zamiennych do pojazdów ciężarowych | MOTOFAKTOR

Raport Wolk - rynek części zamiennych do pojazdów ciężarowych

person Adrian Januszkiewicz 20/12/2018

Wolk After Sales Experts opublikował najnowszy raport poświęcony  rynkowi części do pojazdów użytkowych. Zawiera dane z 35 krajów europejskich.

Kluczową różnicą między rynkami dystrybucji w segmencie samochodów osobowych i segmentu pojazdów ciężarowych jest klient końcowy. W tym ostatnim jest nim firma transportowa. Jej celem jest zapewnienie zawsze sprawnych ciężarówek przy minimalnych kosztach. Prowadzi to do ostrej konkurencji pomiędzy usługodawcami i dostawcami części, zwiększając dynamikę rynku. W zeszłym miesiącu (w listopadzie 2018 r.) Europart dołączył do Global One Automotive International Trade Group. Aby nadążyć za ciągłą zmianą, wymagane są odpowiednie dane rynkowe, a „IAM Truck Parts Distributors in Europe 2018” ma to zapewnić.

 

Raport zawiera 359 profili dystrybutorów niezależnego aftermarketu z 35 krajów Europy, aby zapewnić użytkownikowi kompleksowy przegląd rynku. Zawiera także ranking TOP20 graczy na rynku oraz rozdział dotyczący międzynarodowych dystrybutorów części do pojazdów ciężarowych posiadających sieć sprzedaży obejmującą więcej niż jeden kraj. Raport składa się z 303 stron i jest dostępny w formie pliku PDF (z ewentualnym dodaniem profili firmowych w pliku XLS).

Tylko aktualne informacje rynkowe zapewniają wiarygodną podstawę do podejmowania odpowiedzialnych decyzji biznesowych. W Wolk After Sales Experts, włożyliśmy wiele wysiłku w weryfikację danych, aby dostarczyć obraz rynku naszym klientom. Zoran Nikolic dyrektor zarządzający Wolk After Sales Experts

 

Raport jest dostępny w sklepie internetowym Wolk After Sales Experts.

 

Źródło: Wolk After Sales Experts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).