Rada nadzorcza Dębicy S.A. ukonstytuowana | MOTOFAKTOR

Rada nadzorcza Dębicy S.A. ukonstytuowana

person Adrian Januszkiewicz 8/07/2019

W miniony piątek (5 lipca 2019 r.) ukonstytuowała się nowa Rada Nadzorcza Dębicy S.A., a także wybrano Komitet Audytu.

Jak wynika z najnowszego raportu bieżącego opublikowanego przez Firmę Oponiarską Dębica S.A., w piątek 5 lipca br. odbyło się pierwsze posiedzenie nowo wybranej Rady Nadzorczej spółki, podczas którego się ona ukonstytuowała. Skład Rady wygląda następująco:

 

  • Jacek Pryczek – Przewodniczący Rady Nadzorczej,
  • Dominikus Golsong – Zastępca Przewodniczącego Rady Nadzorczej,
  • Maciej Mataczyński – Sekretarz Rady Nadzorczej.

 

Ponadto, na posiedzeniu w dniu 5 lipca 2019 r., Rada Nadzorcza Spółki powołała Komitet Audytu w następującym składzie:

 

  • Maciej Mataczyński – Członek Komitetu Audytu,
  • Andrzej Kowal – Członek Komitetu Audytu,
  • Łukasz Antoni Rędziniak – Członek Komitetu Audytu,
  • Lourens Roets – Członek Komitetu Audytu.

 

Źródło: Dębica

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).