Rada Nadzorcza Dębicy powołana | MOTOFAKTOR

Rada Nadzorcza Dębicy powołana

person Joanna Piszcz 25/08/2020

Zwyczajne Walne Zgromadzenie Firmy Oponiarskiej Dębica powołało Radę Nadzorczą spółki na kolejną kadencję.

Nowo powołana Rada Nadzorcza Firmy Oponiarskiej Dębica rozpoczęła kadencję 25 sierpnia 2020 r. W skład Rady Nadzorczej zostali powołani:

 

  • Vincent Ganier: Wiceprezes ds. Finansów w Goodyear w regionie EMEA – Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Swoją karierę w Goodyear rozpoczął w styczniu 2020 r. Posiada 26 lat międzynarodowego doświadczenia biznesowego w wielu dyscyplinach finansowych, w tym w rachunkowości, operacjach oraz planowaniu i analizie finansowej.
  • Andrzej Kowal: kariera zawodowa Andrzeja Kowala związana jest z EY (wcześniej: Ernst & Young), którą rozpoczął w 1991 roku. W czerwcu 2001 r. został partnerem zarządzającym działem audytu poznańskiego biura EY, a od czerwca 2005 r. partnerem zarządzającym całym biurem w Poznaniu, będąc także członkiem zarządu spółek wchodzących w skład EY (do 2015 roku).
  • Jacek Pryczek: karierę zawodową w Spółce rozpoczął w 1994 r. W maju 1997 r. został Sekretarzem Spółki w Dziale Prawnym, a dwa lata później objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży i Marketingu. Od stycznia 2018 roku pełni funkcję Dyrektora Generalnego Kanału Detalicznego Goodyear w Europie. Od 2014 roku jest Przewodniczącym Rady Nadzorczej w Firmie Oponiarskiej Dębica S.A.
  • Janusz Raś: z Firmą Oponiarską Dębica S.A. związany od 1979 r, początkowo jako mechanik remontowy w nieistniejącej już Centralnej Wytwórni Dętek (CWD). Od 2000 r. do chwili obecnej zatrudniony na stanowisku brakarza kontroli końcowej w Zakładzie Produkcji Opon Ciężarowych. Pełni także funkcję Społecznego Inspektora Pracy na tym samym wydziale, jest również Przewodniczącym Komitetu Wydziałowego związku zawodowego NSZZ Solidarność.
  • Łukasz Antoni Rędziniak: absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 1996 r. członek Okręgowej Izby Adwokackiej w Warszawie. Od 2009 r. partner zarządzający biurem Studnicki Płeszka Ćwiąkalski Górski Sp. K. w Warszawie. Od 2013 r. Członek Zarządu Kulczyk Investments S.A.
  • Lourens Roets: od 2008 roku pracuje w koncernie Goodyear. Początkowo jako Kontroler (2008-2009) oraz Financial Planner (2009-2011) w Republice Południowej Afryki. Następnie był Kontrolerem w Goodyear Dunlop Tires Operation w Luksemburgu (2012-2013). W latach 2013 – 2015 pełnił rolę Retail Finance Director – Trentyre i Magister. Od 2015 do 2017 był Dyrektorem Audytu Wewnętrznego w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA), a od 2017 r. jest Kontrolerem w tym regionie.
  • Michaël De Schrijver: posiada tytuł magistra inżynierii lądowej na Uniwersytecie w Leuven w Belgii, gdzie ukończył również ekonomię biznesu. Swoją karierę rozpoczął w międzynarodowym programie menedżerskim w Grupie Fiat, zdobywając doświadczenie w logistyce i produkcji. Dołączył do Goodyeara w 2017 r. jako Kierownik ds. Relacji Pracowniczych w regionie EMEA (Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki). W 2019 r. został Dyrektorem ds. Relacji Pracowniczych, a od sierpnia 2020 r. objął stanowisko Dyrektora ds. HR w obszarze Operations EMEA.
  • François Colin de Verdière: Generalny Radca Prawny Goodyear w regionie EMEA – Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (pełniący funkcje w spółkach Grupy Goodyear), gdzie jest odpowiedzialny za obszar prawny i compliance. W 2011 dołączył do Goodyear i od tego czasu pełnił tam wiele funkcji, w tym Dyrektora ds. Prawnych dla klastrów Francji, Europy Południowej i Europy Zachodniej, a także Dyrektora ds. Prawnych europejskiej jednostki biznesowej oraz biznesu opon osobowych.

 

Więcej TUTAJ

 

Źródło: Firma Oponiarska Dębica

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).