Quiz Asmet dla Czytelników Motofaktor.pl! | MOTOFAKTOR

Quiz Asmet dla Czytelników Motofaktor.pl!

person Redakcja 7/05/2019

Rozwiąż quiz i zdobądź gadżety z logiem Asmet!

Specjalnie dla Czytelników Motofaktor.pl firma Asmet przygotowała quiz z nagrodami. Trzy pierwsze osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytania quizowe, otrzymają zestawy gadżetów z logiem Asmet, w których skład wchodzą notes, długopisy LED, siatka na zakupy, zapachy samochodowe. Poza tym do każdego zestawu, w zależności od zajętego miejsca dodajemy torbę termiczną lub wodoodporną i świetny, wielofunkcyjny multitool.

 

Aby wziąć udział w quizie, należy odpowiedzieć na poniższe pytania:

 

1. Ile lat funkcjonuje firma Asmet?

a) 5
b) 22
c) 30

 

2. Gdzie znajduje się siedziba główna Asmet Sp. z o.o.?

a) W Czersku
b) W Ględowie
c) W Człuchowie

 

3. Jaki jest okres gwarancji wszystkich naszych wyrobów (w miesiącach) ?

a) 20
b) 30
c) 40

 

4. Jakie certyfikaty posiadamy?

a) ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, IATF 16949
b) ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001
c) ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, FSSC 22000

 

5. Jaki rodzaj wygłuszenia stosowany jest w tłumikach Asmet?

a) Wata bazaltowa
b) Włókno szklane
c) Pocięte gazety

 

6. Jakiego materiału używa Asmet do produkcji tłumików?

a) Blachy nierdzewnej
b) Blachy czarnej
c) Blach obustronnie aluminiowanych

 

Odpowiedzi na pytania można znaleźć na stronie www.asmet.eu. Prosimy je przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagród.

 

Życzymy powodzenia!

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).