Q-Service wspólnie z Castrol ruszają na podbój rynku | MOTOFAKTOR

Q-Service wspólnie z Castrol ruszają na podbój rynku

person Adrian Januszkiewicz 4/12/2018

Sieć Q-Service wspólnie z firmą Castrol rozpoczyna ofensywę na polskim rynku.

Nowe logo Q-Service, wsparcie światowej marki Castrol oraz innowacyjna oferta mają sprawić, że warsztaty zrzeszone w jej strukturach znacząco wzmocnią swoją pozycję na rynku.

Nowe rozdanie

Sieć Q-Service rozpoczyna nowy rozdział w swojej ponad 20-letniej historii. Podczas serii spotkań w różnych częściach kraju z przedstawicielami warsztatów zrzeszonych w jej strukturach, ogłoszone zostało mnóstwo szczegółów, które wywołały u zgromadzonych gości podziw i zainteresowanie. Wszystko to jest pokłosiem podpisania umowy, dotyczącej współpracy pomiędzy Inter Cars a firmą Castrol. Obie strony nie kryły satysfakcji w związku z tym jakże istotnym wydarzeniem.

Firma Castrol od tej pory jest partnerem strategicznym sieci Q-Service. Wspólnie tworzymy nową jakość, serwisy o najwyższym standardzie. Wiemy, że warsztaty a także ich klienci zyskają na tym partnerstwie najwięcej. Dla mnie ma to także wymiar osobisty, ponieważ z Castrolem jestem związany od czasów, kiedy ścigałem się w rajdach. Ich logo było obecne na moim samochodzie, więc jest to wręcz idealne ukoronowanie naszego partnerstwa. Maciej Oleksowicz Prezes Zarządu Inter Cars SA

 

Równie optymistycznie nastawiony jest Wojciech Twaróg, Członek Zarządu Inter Cars SA:

Według niezależnych badań Castrol to marka olejów, która jest najbardziej rozpoznawalna w Polsce. Wspólnie od wielu lat realizujemy ciekawe i przełomowe projekty. Nawiązanie tej współpracy to ogromne wsparcie dla naszych warsztatów w budowaniu profesjonalnego wizerunku niezależnych warsztatów sieciowych. W tym momencie razem stworzyliśmy najlepszą ofertę dla właścicieli serwisów i to z myślą o nich, zamierzamy kontynuować ekspansję w celu dalszej dominacji rynku. Wojciech Twaróg Członek Zarządu Inter Cars SA

 

Castrol to jeden z największych na świecie producentów olejów silnikowych i środków smarnych. Firma dostarcza oleje silnikowe dostosowane niemal do każdego rodzaju pojazdów, a zaawansowane rozwiązania stosowane w olejach silnikowych Castrol tworzone są w centrach technologicznych na całym świecie. Castrol współpracuje ściśle z producentami samochodów, warsztatami niezależnymi i autoryzowanymi oraz wspiera motorsport.

Cieszy mnie ogromnie, że mogliśmy podpisać umowę o współpracy pomiędzy siecią Q-Service, a firmą Castrol. Inter Cars jest naszym największym, strategicznym dystrybutorem nie tylko w Polsce, ale również w Europie Środkowo-Wschodniej. To wydarzenie jest milowym krokiem otwierającym drogę do budowy sieci warsztatów niezależnych Q-Service Castrol. Jestem przekonany, że będzie to najlepsza sieć serwisów w Polsce, a warsztaty w niej zrzeszone zyskując znaną i cenioną markę, poprawią znacząco konkurencyjność wobec innych warsztatów. Piotr Sokołowski dyrektor sprzedaży Castrol w Europie Centralnej i Wschodniej
W trakcie piętnastoletniej współpracy z Inter Cars, zrealizowaliśmy kilka naprawdę imponujących projektów. Teraz przyszła pora na kolejne wyzwanie, czyli budowę wspólnej sieci. Ten projekt to niezwykle ważny krok, wychodzący znacznie poza sprzedaż olejów. Połączenie marki Castrol, będącej liderem na rynku środków smarnych w Polsce z doświadczeniem Inter Cars na rynku niezależnych warsztatów z pewnością przyniesie wymierne korzyści dla właścicieli serwisów. Leszek Radzikowski dyrektor ds. dystrybucji Castrol w Europe Centralnej i Wschodniej

Nowe logo i jeszcze wyższe standardy

Marka Q-Service Castrol to zupełnie nowa jakość na polskim rynku. Pierwszą i najważniejszą będzie wprowadzenie zmodyfikowanej identyfikacji wizualnej. Nowe logo jest ewolucją dotychczasowego emblematu. Połączenie niebieskiego i zielonego z nowoczesnym designem, jasno wskazuje, że od tej pory Q-Service Castrol będzie marką konsumencką, nastawioną na jakość i profesjonalizm.

Jestem przekonana, że nowa wersja logo przypadnie do gustu zarówno właścicielom warsztatów, jak również ich klientom. Jest ona konsekwencją bardzo długiego i żmudnego okresu, którego zwieńczeniem jest podpisanie umowy o strategicznym partnerstwie. Przyszła pora, aby to, co dotychczas udało nam się zrealizować, przekuć na korzyść dla naszych partnerów biznesowych. Marta Ciesielska menadżer odpowiedzialny za nowy projekt Q-Service Castrol

 

Zmieni się również wygląd samych obiektów – imponujące oznakowanie, jasne i czytelne piktogramy oraz troska o jak najwyższy komfort klientów warsztatów. Wszystko po to, aby jak najmocniej zaistnieć w świadomości kierowców, poszukujących zaufanych specjalistów, potrafiących w kompleksowych sposób zatroszczyć się o ich pojazdy.

 

W ślad za tymi zmianami idą również dodatkowe korzyści. Serwisy otrzymają dostęp do rozwiązań biznesowych wspierających rozwój warsztatu oraz wiedzy i najnowszych technologii. To jasny przekaz, że Q-Service Castrol przez najbliższe lata będzie wyznaczał trendy w branży niezależnych warsztatów.

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).