Q Service Castrol – dlaczego warto dołączyć? | MOTOFAKTOR

Q Service Castrol - dlaczego warto dołączyć?

person Redakcja 18/03/2019

O korzyściach z przynależności do sieci Q Service Castrol opowiada Marta Ciesielska, Kierownik działu Sieci Serwisowych Inter Cars SA.

Q-Service to wyjątkowa i unikatowa sieć niezależnych warsztatów samochodowych. Od ponad 20 lat pomaga ona zrzeszonym w niej specjalistom docierać i obsługiwać szerokie rzesze klientów, którzy ufają tej marce. Transparentne reguły i wysokie standardy, to jedne z elementów, które sprawiły, że Q-Service obecnie największa tego typu organizacja w Polsce. Warsztaty, które decydują się dołączyć do tej struktury, traktowane są na zasadach partnerskich. Liczne działania marketingowe, programy lojalnościowe, a także dostęp do szerokiej bazy szkoleń, sprawiają, że rozwój warsztaty po przyłączeniu do sieci jest bardzo dynamiczny.

Jak partnerstwo z marką Castrol wpłynęło na sieć Q-Service?

Partnerstwo z marką Castrol stworzyło zupełnie nową jakość na polskim rynku. Pierwszą i najważniejszą zmianą jest wprowadzenie zmodyfikowanej identyfikacji wizualnej. Nowe logo jest ewolucją dotychczasowego emblematu. Połączenie niebieskiego i zielonego z nowoczesnym designem, jasno wskazuje, że od tej pory Q-Service Castrol będzie marką konsumencką, nastawioną na jakość i profesjonalizm.

Rynek sieci warsztatowych wciąż prężnie się rozwija. Sektor ten jednak też ulega pewnym zmianom. Jaki był ten rynek 10 lat temu, a jaki jest teraz? Na co kładzie się obecnie nacisk, poza oczywiście dywersyfikacją usług?

W ciągu ostatniej dekady nastąpiło w naszym kraju wiele zmian, które miały znaczący wpływ na rynek warsztatów samochodowych. Nasze społeczeństwo staje coraz bardziej zamożne, dzięki czemu cena nie jest już jedynym czynnikiem mającym wpływ na wybór serwisu, chodź nie jest też bez znaczenia. Ogromną rolę zaczęły odgrywać natomiast takie elementy, jak czas napraw, standard warsztatu i obsługi klienta oraz jakość użytych części. Kierowca decydujący się powierzyć warsztatowi serwis swojego pojazdu, gotowy jest zapłacić więcej, jednak musi mieć pewność, że jest dobrze obsłużony. Transparentność w działaniu, to obecnie klucz do tego, aby warsztat mógł odnieść sukces. My pomagamy naszym warsztatom w osiągnięciu tego efektu, np. poprzez audyt usług i standardów obsługi klienta.

Czym dziś jest Inter Cars dla warsztatów? Dlaczego warto związać się z Q-Service Castrol i przystąpić do Waszej sieci, stając się częścią grupy?

Lista korzyści jest bardzo obszerna. Wszystkie warsztaty zrzeszone w naszych sieciach traktujemy na zasadach partnerskich, umiejętnie wsłuchując się w ich potrzeby. To relacja oparta na zaufaniu, doświadczeniu, a także wspólnej i spójnej wizji, dotyczącej rozwoju. Serwisy oznaczone naszymi logami mogą liczyć na m.in. programy inwestycyjne wspierające rozwój i wyposażenie serwisu, pierwszeństwo w otrzymywaniu informacji o nowościach, promocjach, szkoleniach, ofertach, poradach, bezpłatny pakiet oznakowania sieciowego, wzmacniający wiarygodność serwisu oraz wiele innych.

Korzyści z członkostwa w sieci:

 • Programy inwestycyjne na rozwój i wyposażenie serwisu.
 • Programy finansowania rozwoju.
 • Ogólnopolska reklama sieci.
 • Profesjonalna i skrojona według potrzeb strona internetowa.
 • Szkolenia produktowe i techniczne podnoszące wiedzę i umiejętności mechaników oraz umożliwiające wymianę do-świadczeń pomiędzy warsztatami.
 • Bezpłatny pakiet oznakowania sieciowego, wzmacniający wiarygodność serwisu
 • Sieciowe książki serwisowe oraz druki zlecenia naprawy.
 • Gwarancja umowna dla klienta wspólna w całej sieci.
 • Akcje serwisowe promujące produkty i korzystanie z usług sieci.
 • Doradztwo przy inwestowaniu w wyposażenie warsztatowe.
 • Pierwszeństwo w otrzymywaniu informacji o nowościach, promocjach, szkoleniach, ofertach, poradach.
 • Dostęp do szerokiego asortymentu części zamiennych i eksploatacyjnych.
 • Codzienne dostawy części do warsztatu, katalog drukowany, zamówienia online.
 • Pozycjonowanie w serwisie Motointegrator.
 • Integrujące spotkania sieciowe.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).