W ofercie DT Spare Parts dla pojazdów użytkowych pojawił się przewód hamulcowy o numerze produktowym 7.16949.

Przewody hamulcowe, takie jak artykuł 7.16949, są komponentami istotnymi dla bezpieczeństwa i powinny być testowane podczas każdej konserwacji pojazdu. Są one używane jako elastyczne połączenia w ruchomych punktach między nadwoziem a podwoziem i służą do przenoszenia płynu hamulcowego. Przewody hamulcowe DT Spare Parts są zgodne z DIN SAE J1401 i dlatego spełniają ogromne wymagania pod względem wytrzymałości na ściskanie, nośności i trwałości.

 

Przewód hamulcowy 7.16949 składa się ze specjalnej mieszanki gumowej i wewnętrznego oplotu, który służy jako znaczące wzmocnienie. Wsporniki montażowe i precyzyjnie dopasowane elementy łączące umożliwiają doskonały montaż.

Porady i triki

Przed wymianą elementu sprzęt należy sprawdzić pod kątem zanieczyszczenia, zawartości wody i, jeśli to konieczne, spłukać. Nowy przewód hamulcowy jest ręcznie wkręcany w gwint z boku gwintu zewnętrznego i montowany z momentem określonym przez producenta.

 

Następnie przewód hamulcowy z trzema uchwytami musi być wyrównany bez naciągu i należy uważać, aby na przewodzie nie pojawiły się ślady otarcia. Po zamontowaniu drugiej strony i odpowietrzeniu układu hamulcowego należy przeprowadzić ostateczny test przepływu i działania.

 

Link do produktu

Budowa przewodu hamulcowego

  1. Łączenie przewodu
  2. Łączenie przewodu
  3. Wspornik montażowy
  4. Przewód elastyczny
  5. Pin

 

Źródło: DT Spare Parts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).