Przemysław Bryła nowym Prezesem Zarządu Liqui Moly Polska | MOTOFAKTOR

Przemysław Bryła nowym Prezesem Zarządu Liqui Moly Polska

person Adrian Januszkiewicz 12/03/2019

Nowy prezes zastępuje na stanowisku Piotra Kasprzaka, który sprawował je przez ostatnie 15 lat.

Jak poinformowało Liqui Moly Polska, Piotr Kasprzak zostawia spółkę w bardzo dobrej kondycji. Odnotowała ona w zeszłym roku 28% wzrostu. Kasprzak pozostanie jednak członkiem jej zarządu.

 

Przemysław Bryła, który objął nowe stanowisko 1 stycznia br., przez ostatnie 8 lat był związany firmą Liqui Moly Polska. Na początku swojej kariery koordynował sprzedaż na Górnym Śląsku, a od 2014 roku pełnił funkcję kierownika ds. klientów kluczowych. Do jego dotychczasowych obowiązków należało koordynowanie sprzedaży u największych dystrybutorów spółki. W ciągu 5 lat doprowadził do znaczącego zwiększenia udziału swoich klientów w strukturze sprzedaży Liqui Moly Polska.

 

Źródło: Liqui Moly

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).