Przed nami II runda Mistrzostw Świata Lakierników Automechaniki | MOTOFAKTOR

Przed nami II runda Mistrzostw Świata Lakierników Automechaniki

person Adrian Januszkiewicz 12/09/2019

Kolejny uczestnik wielkiego finału Mistrzostw we Frankfurcie w 2020 roku zostanie ogłoszony na targach Automechanika Johannesburg.

Automechanika organizuje drugą rundę międzynarodowego konkursu lakierniczego w RPA, w której utalentowani lakiernicy po raz kolejny zaprezentują swoje umiejętności zespołowi ekspertów. Ich wyzwanie: zaprojektować maskę samochodu za pomocą różnych technik. Każdy projekt powinien być inspirowany krajem, w którym odbywają się targi Automechanika.

 

Podczas pierwszej rundy zawodów w Automechanika Birmingham w czerwcu uczestnicy wybrali szeroką gamę motywów, w tym flagi Union Jack, maki i Brexit. Do krajowych zwycięzców z Wielkiej Brytanii i Afryki Południowej dołączy czterech innych uczestników wielkiego finału na Automechanika Frankfurt 2020. Jeden z pozostałych uczestników zostanie wybrany w tym roku na Automechanika Shanghai, a dwóch kolejnych zostanie wybranych w przyszłym roku na Automechanika Dubai i Automechanika Mexico City. Niemiecki finalista zostanie ogłoszony w pierwszych dwóch dniach targów Automechanika Frankfurt, po których zostanie wybrany zwycięzca międzynarodowy.

 

Automechanika Johannesburg odbywa się raz na dwa lata od 2009 r. W ostatnim wydarzeniu wzięło udział około 600 wystawców i ponad 12 000 odwiedzających. Rzut oka na zgłoszenia przesłane do konkursu pokazuje, że możemy spodziewać się imponujących i kolorowych motywów. Etienne DuToit jest jedną z osób uczestniczących w wydarzeniu w Johannesburgu.

 

 

Planuję zintegrować kolory flagi Południowej Afryki w mojej pracy. Pokaże ona naszego bohatera "Madibę" (Nelsona Mandelę), a także naszą "wielką piątkę": lwa, lamparta, nosorożca, słonia i bawoła zielonego. Będę spryskiwał nosorożca czerwonym, aby podnieść świadomość zagrożenia, jakim jest kłusownictwo dla tego gatunku. Ten konkurs daje mi możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przy użyciu różnych technik i pokazuje, jak dumny jestem z bycia obywatelem Południowej Afryki. Etienne DuToit uczestnik II rundy Mistrzostw Świata Lakierników Automechanika

 

Kreacje samochodów uczestników będzie można oglądać w hali 6, przy stoisku 6E017 podczas całego wydarzenia. Zwycięzca krajowy zostanie ogłoszony 21 września o godz. 10:00. Konkurs jest wspierany przez różne międzynarodowe i regionalne firmy z branży blacharsko-lakierniczej, w tym SATA GmbH & Co. KG, Kansai Plascon, Kapatal Brands i Launch Technologies SA.

Nagroda publiczności

Na wydarzeniu lub w domu – każdy głos się liczy! Podobnie jak w Birmingham, organizatorzy chcą dowiedzieć się, kto jest ulubieńcem odwiedzających targi Automechanika Johannesburg. Strona do głosowania w konkursie będzie otwarta od 8 września do 2 października 2019 r., a odwiedzający targi i miłośnicy lakiernictwa będą mogli swobodnie oglądać motywy i głosować na swoich faworytów tutaj. Zwycięzca nagrody publiczności otrzyma pakiet niespodzianek od SATA o wartości 700 euro.

 

Źródło: Messe Frankfurt

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).