Przebudzenie /// Mocy 4 - podsumowanie zlotu BMW

person Adrian Januszkiewicz 29/05/2019

W miniony weekend miał miejsce kolejny zlot BMW: Przebudzenie /// Mocy 4, na którym ZF Serwis Czosnów reprezentował Inter Cars.

25 maja 2019 roku w urokliwym ośrodku Promenada położonym w pobliżu Białobrzegów nad brzegiem Jeziora Zegrzyńskiego miała miejsce czwarta edycja zlotu poświęconego wszystkim miłośnikom i pasjonatom BMW. Podobnie jak w ubiegłych latach, także i w tym roku, był on połączony z wystawą najciekawszych projektów oraz najnowszych modeli BMW.

 

Organizatorzy przygotowali dla miłośników motoryzacji wiele atrakcji, wśród nich znalazły się liczne konkursy z ciekawymi nagrodami, pokazy pielęgnacji samochodów, pokazy ratownictwa medycznego, pokazy prawidłowego przewożenia dzieci w aucie, symulator Akademii Bezpiecznej Jazdy, fachowe prelekcje czy prezentacje najnowszych modeli aut i akcesoriów z oferty BMW. Jednym z najchętniej odwiedzanych stoisk podczas całego zlotu było stanowisko ZF Serwis Czosnów, na którym pracownicy firmy dzielili się swoją wiedzą na temat automatycznych przekładni.

Ludzie chętnie przychodzą i najczęściej pytają o problemy, z którymi spotykają się w swoich własnych samochodach, np. z falowaniem obrotów czy twardą zmianą biegów. Próbujemy wówczas wyjaśnić i doradzić, co może pomóc w każdym z przypadków, edukacja jest bowiem niezwykle istotna. Ogólnie, najważniejsza korzyść, zarówno dla nas, jak i uczestników Przebudzenia /// MOCY 4, z możliwości udziału w tym evencie to zbudowanie w użytkownikach aut, szczególnie w tych z automatyczną skrzynią biegów, kultury ich serwisowania, włącznie z wymianą oleju w przekładniach. Chcemy nauczyć kierowców tego, żeby o skrzynie biegów dbali tak samo, jak o inne elementy w swoich samochodach. Jeśli nawet założymy, że połowa aut na zlocie posiada automatyczną skrzynię biegów wyprodukowaną przez ZF to mamy kogo szkolić, komu doradzać i podpowiadać. Adam Fąk manager ZF Serwis Czosnów

Swoje stanowisko na zlocie, również cieszące się sporym zainteresowaniem odwiedzających, miało FF-Sport zajmujące się dystrybucją oraz serwisem amortyzatorów Öhlins Racing AB dla całej gamy produktów wyczynowych oraz Road & Track. Firma ta od wielu lat ściśle współpracuje z Inter Cars, dostarczając najwyższej jakości produkty.

 

Imprezę poprowadził Kuba Bielak, dziennikarz TVN Turbo, doskonale znany wszystkim fanom motoryzacji. Wieczorem, po części oficjalnej, event zmienił nieco swoją formułę, a o dobry nastrój i wyśmienitą zabawę zadał profesjonalny DJ, przy muzyce którego bawiono się jeszcze długo po północy. Cała impreza miała charakter otwartego pikniku, a oprócz członków klubów z całej Polski zrzeszających miłośników BMW, wzięło w niej udział mnóstwo rodzin z dziećmi, dla których była to fantastyczna sobota spędzona w niezwykle przyjaznej atmosferze.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).