ProVia od dwóch lat na rynku | MOTOFAKTOR

ProVia od dwóch lat na rynku

person Adrian Januszkiewicz 16/07/2018

Należąca do WABCO marka ProVia zapowiada rozszerzenie portfolio produktów i dalszą ekspansję na całym świecie.

Zaledwie 2 lata po premierze rynkowej, ProVia, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie klientów, zwiększyła 4-krotnie liczbę produktów w swoim portfolio. Obecnie oferuje ponad 160 tanich części w 21 oddzielnych liniach produktów, które zostały zaprojektowane specjalnie w celu zaspokojenia potrzeb rynku wtórnego.

 

Obecnie szeroka gama produktów ProVia z serii „bez dodatków” (koncepcja „no frills”) obejmuje wszystkie główne, pneumatyczne części zamienne do hamulców do ciężarówek stosowane przez wiodących producentów oryginalnego sprzętu (OEM), zapewniając ponad 1300 odniesień do części OEM. ProVia rozszerzy swoje portfolio produktów w 2018 r., dodając 7 nowych linii produktów, w tym zawory zwalniające hamulec przyczepy, siłowniki dwumembranowe do hamulców sprężynowych i zawory 4-obwodowe.

 

ProVia w ciągu ostatniego roku podwoiła swoją sieć dystrybucji oraz globalny zasięg, co ma na celu zapewnienie znacznie lepszej bliskości klientów i wyższego poziomu obsługi. ProVia, która staje się wiodącym graczem na rynku części zamiennych do pojazdów użytkowych, jest już sprzedawana przez ponad 330 dystrybutorów w 1000 lokalizacjach w ponad 55 krajach na całym świecie, od Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu po Amerykę, Rosję, Chiny i Południową Koreę. ProVia wypuściła także swój pierwszy asortyment w Ameryce Północnej i planuje dalszą ekspansję swojej rosnącej sieci na tym rynku.

 

Części zamienne ProVia zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić przystępne cenowo rozwiązanie na rynku wtórnym. Produkty są wytwarzane zgodnie z najlepszymi standardami w branży, aby zapewniać bezpieczną i niezawodną pracę. ProVia wspiera dystrybutorów, warsztaty i operatorów flotowych obsługujących pojazdy użytkowe na całym świecie poprzez wypełnianie luki między częściami niskobudżetowymi, które mogą nie spełniać oczekiwań jakościowych i niezawodnościowych a dodatkowymi częściami zamiennymi klasy premium dla ciężarówek, autobusów i przyczep.

Cieszymy się z szybkiej globalnej ekspansji ProVia i znacznie poszerzonej oferty produktów, która została popchnięta przez rosnący popyt klientów na bezpieczeństwo, niezawodność i jakość, które nasza ekonomiczna marka gruntownie zapewnia. Posiadając ponad dwukrotnie więcej naszych partnerów w zakresie dystrybucji w ponad 55 krajach na wszystkich kontynentach, nieustannie budujemy silne długoterminowe partnerstwa, oferując szybką dostawę, najwyższy poziom usług i przystępną ofertę produktową, opartą na precyzyjnych standardach i jakościowych poziomach wydajności, na których nasi klienci mogą w pełni polegać. Philippe Colpron Wiceprezes ds. Rynku Wtórnego w WABCO, marki macierzystej ProVia

 

Do końca roku 2018, ProVia pojawi się na wielu targach i wystawach OEM oraz pojazdów użytkowych, w tym także na Automechanika we Frankfurcie, w Niemczech, od 11 września do 15 listopada 2018 r.

 

Źródło: ProVia

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).