Zyskaj z MANN FILTER | MOTOFAKTOR

Zyskaj z MANN FILTER

person Redakcja 31/08/2020
Promocja obowiązuje w dniach:

17.08 – 17.10.2020 r.

Zasady promocji:

Każdy klient, który na koniec promocji osiągnie jeden z progów zakupowych na całym asortymencie marki MANN-FILTER dostępnym w sprzedaży Auto Partner SA, otrzyma nagrodę:


  • PRÓG I 2000 zł netto – karta podarunkowa Media Expert o wartości 150 zł
  • PRÓG II 3000 zł netto – karta podarunkowa Media Expert o wartości 200 zł
  • PRÓG III 5000 zł netto – karta podarunkowa Media Expert o wartości 300 zł


Maksymalna ilość nagród najwyższym progu to trzy nagrody.

Nagrody w pozostałych progach zakupowych nie kumulują się.

Dodatkowe pliki:

Obowiązuje w dniach 17/08/2020 - 17/10/2020
Organizator Auto Partner
Producent Mann-Filter
Asortyment filtry
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).