Wygraj wyjazd na mecz FC Barcelony | MOTOFAKTOR

Wygraj wyjazd na mecz FC Barcelony

person Redakcja 2/12/2022

Promocja obowiązuje w dniach:

1.12.2022 r. – 28.02.2023 r.

Zasady promocji:

20 klientów Auto Land w okresie trwania promocji z największym obrotem na produktach partnerów akcji: Blue Print, Bosch, Bosal, Continental, Elf, Febi, Filtron, Lemforder, Milwaukee, NRF, Osram, Sachs, Total, TRW, WP, Valeo, Zimmermann, otrzymają wycieczkę do Barcelony zwieńczoną meczem FC Barcelona – Villarreal CF.

Dodatkowo każdy uczestnik wyjazdu otrzyma pamiątkową koszulkę meczową Roberta Lewandowskiego.

Dodatkowe pliki:Obowiązuje w dniach 01/12/2022 - 28/02/2023
Organizator Auto Land
Producent Blue Print
Bosal
Bosch
Continental
Elf
febi bilstein
Filtron
Lemförder
Milwaukee
NRF
Osram
Sachs
TotalEnergies
TRW
Valeo
WP
ZF
Zimmermann
Asortyment wszystkie produkty
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).