Promocyjne zamknięcie sezonu w Auto Partnerze | MOTOFAKTOR

Promocyjne zamknięcie sezonu w Auto Partnerze

person Redakcja 14/12/2020

Promocja obowiązuje w dniach:

11.12.2020 – 11.02.2021 r.

Zasady promocji:

Z okazji ostatniego rajdu w tym roku i symbolicznego zamknięcia sezonu na Tor Modlin Rally Show z udziałem Łukasza Byśkiniewicza i teamu TVN TURBO RALLY TEAM, Auto Partner SA zaprasza do wzięcia udziału w promocji!

Klienci, którzy na koniec promocji zajmą miejsca od 1 do 7 w rankingu, robiąc zakupy na asortymencie hamulcowym MaXgear, otrzymają rajdową bluzę TVN TURBO RALLY TEAM oraz model samochodu Łukasza Byśkiniewicza – Hyundai i20 R5.

*Warunkiem otrzymana nagrody jest obrót na poziomie minimum 2 500 zł netto.

Dodatkowe pliki:Obowiązuje w dniach 11/12/2020 - 11/02/2021
Organizator Auto Partner
Producent MaXgear
Asortyment układ hamulcowy
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).