Promocja ZF Aftermarket | MOTOFAKTOR

Promocja ZF Aftermarket

person Redakcja 6/06/2022

Promocja obowiązuje w dniach:

1.06.2022 r. – 30.11.2022 r.

Zasady promocji:

Każdy klient, który na koniec promocji osiągnie określony próg zakupowy na asortymencie marek ZF Aftermartket dostępnych w sprzedaży Auto Partner SA, otrzyma nagrodę:

  • II próg – 50 000 zł netto – bon jubilerski W.KRUK o wartości 1 500 zł,
  • I próg – 25 000 zł netto – bon jubilerski W.KRUK o wartości 300 zł.

Natomiast trzech klientów, którzy osiągną największy obrót na asortymencie marek ZF Aftermarket w trakcie trwania promocji, otrzyma:

  • 1. miejsce – skuter VESPA ELETTRICA 70 KM/H,
  • 2. miejsce – skuter VESPA PRIMAVERA 125 I-GET ABS,
  • 3. miejsce – skuter VESPA 50.

Dodatkowe pliki:Obowiązuje w dniach 01/06/2022 - 30/11/2022
Organizator Auto Partner
Producent Lemförder
Sachs
TRW
ZF
Asortyment wszystkie produkty
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).