Promocja Wakacyjny Relaks | MOTOFAKTOR

Promocja Wakacyjny Relaks

person Redakcja 28/02/2023

Promocja obowiązuje w dniach:

27.02.2023 – 31.07.2023

Zasady promocji:

Właściciele warsztatów, którzy w trakcie trwania dokonają skumulowanych zakupów produktów wybranych marek dostępnych w Inter Parts, otrzymają:

  • Dla 3 najlepszych warsztatów – VOUCHER ITAKA o wartości 10 000 zł
  • Dla 20 kolejnych warsztatów – VOUCHER ITAKA o wartości 5 000 zł
  • Dla 25 kolejnych warsztatów – VOUCHER ITAKA o wartości 3 500 zł
  • Dla 52 kolejnych warsztatów – wózek warsztatowy HST 100

Nagrody za skumulowane zakupy produktów z oferty Inter Parts to nie jedyna forma bonusowania. Wszyscy laureaci promocji otrzymają dwuosobowe zaproszenia na uroczystą Galę, która odbędzie się w Rynie w terminie 07-08.10.2023 w Hotelu Zamek Ryn.

Podczas dwudniowego spotkania odbędą się targi branżowe oraz panele szkoleniowe. Warsztaty, które otrzymały nagrody w postaci voucherów, otrzymają dodatkowe wejściówki dla 2 swoich pracowników na panel szkoleniowy i targowy.

W celu uzyskania dalszych informacji na temat uczestnictwa należy skontaktować się z najbliższym oddziałem Inter Parts lub swoim opiekunem handlowym.
Dodatkowe pliki:Obowiązuje w dniach 27/02/2023 - 31/07/2023
Organizator Inter Parts
Producent Amtra
ATE
Bosch
Castrol
Continental
Dayco
Denso
Dolz
Drive+
Elf
febi bilstein
Filtron
Gates
Hengst
HST
KYB
Liqui Moly
MA Professional
Magneti Marelli
Mahle
Mann-Filter
Mertz
Mobil
Moje Auto
Monroe
Narva
NGK
Nissens
NTK
Osram
Philips
Proflex
RAP Brakers
Sasic
Schaeffler
SKF
TotalEnergies
Valeo
Valvoline
Vernet
WP
ZF
Zimmermann
Asortyment wszystkie produkty
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).