Promocja VARTA | MOTOFAKTOR

Promocja VARTA

person Redakcja 8/08/2022

Promocja obowiązuje w dniach:

1.08.2022 r. – 30.11.2022 r. lub do wyczerpania zapasów

Zasady promocji:

Każdy klient, który dokona jednorazowego zakupu akumulatorów marki VARTA o określonej wysokości w okresie trwania promocji, otrzyma nagrodę:

  • V próg – 20 000 zł netto – Xbox Series S z dodatkowym kontroler oraz słuchawki MICROSOFT headset lub karta podarunkowa Media Expert o wartości 1 800 zł,
  • IV próg – 12 000 zł netto – smartfon SAMSUNG Galaxy M23 5G lub karta podarunkowa Media Expert o wartości 950 zł,
  • III próg – 6 000 zł netto – tablet LENOVO Tab M8 lub karta podarunkowa Media Expert o wartości 450 zł.
  • II próg – 4 000 zł netto – słuchawki JBL Tune 600BT lub karta podarunkowa Media Expert o wartości 250 zł,
  • I próg – 2 000 zł netto – karta podarunkowa Media Expert o wartości 100 zł.

Dodatkowe pliki:Obowiązuje w dniach 01/08/2022 - 30/11/2022
Organizator Auto Partner
Producent Varta
Asortyment akumulatory
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).