Promocja Valeo | MOTOFAKTOR

Promocja Valeo

person Redakcja 2/01/2023

Promocja obowiązuje w dniach:

1.12.2022 r. – 28.02.2023 r.

Zasady promocji:

Każdy klient, który na koniec promocji osiągnie określony próg zakupowy na asortymencie Valeo dostępnym w sprzedaży Auto Partner SA, otrzyma nagrodę:

    • IV próg – 80 000 zł netto – konsolę MICROSOFT Xbox Series X + FIFA 23
    • III próg – 40 000 zł netto – konsolę NINTENDO Switch HAC-001(-01) + Kontroler Switch
    • II próg – 20 000 zł netto – fotel HUZARO Combat 3.0 Czarno-szary
    • I próg – 10 000 zł netto – zestaw klawiaturę, mysz, słuchawki REDRAGON RGB Gaming Combo 5

Dodatkowe pliki:Obowiązuje w dniach 01/12/2022 - 28/02/2023
Organizator Auto Partner
Producent Valeo
Asortyment wszystkie produkty
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).