Promocja Steel Ring

person Redakcja 10/08/2018
Promocja obowiązuje w dniach:

6.08.2018 - 22.09.2018

Zasady promocji:

60 klientów, którzy w trakcie trwania promocji osiągną największy obrót na asortymencie motocyklowym, otrzyma zaproszenie na tor Steel Ring.

Wartość zakupów na poszczególnych markach premiowana jest wg poniższego schematu (1 zł = 1 punkt):

  • przelicznik x3 - Centauro, Meteor, Optimal, RMS, MaXgear
  • przelicznik x2 - Motobatt, KN, JT, Vicma
  • przelicznik x1 - pozostały asortyment motocyklowy


Wyjazd na tor Steel Ring (Třinec, Czechy) zaplanowany został na 29-30.09.2018. Organizator zapewnia kolację, nocleg w Hotelu Steelhouse oraz całodzienną zabawę na torze. Uczestnicy dojeżdżają ze swoimi motocyklami na miejsce we własnym zakresie.

Dodatkowe pliki:Obowiązuje w dniach 06/08/2018 - 22/09/2018
Organizator Auto Partner
Producent Centauro
JT
KN
MaXgear
Meteor
Motobatt
Optimal
RMS
Vicma
Asortyment wszystkie produkty
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl