Promocja SKF | MOTOFAKTOR

Promocja SKF

person Redakcja 21/10/2019
Promocja obowiązuje w dniach:

16.09.2019 - 18.11.2019 lub do wyczerpania nagród

Zasady promocji:

Klienci, którzy w trakcie trwania promocji dokonają w sieci Edpol skumulowanego zakupu produktów marki SKF otrzymają nagrody według poniższych progów:


  • zakupy powyżej 3500 zł - klient otrzymuje do wyboru bezrękawnik lub bluzę 4f gratis;
  • zakupy powyżej 2000 zł - klient otrzymuje polar SKF gratis.


Zakupy w trakcie trwania promocji sumują się, a rozliczenie nastąpi do końca listopada. Liczba nagród jest ograniczona i obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy". Towar zakupiony w promocji nie podlega zwrotom.

Dodatkowe pliki:

Obowiązuje w dniach 16/09/2019 - 18/11/2019
Organizator Edpol
Producent SKF
Asortyment wszystkie produkty
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).