Promocja Scangrip | MOTOFAKTOR

Promocja Scangrip

person Redakcja 2/12/2019
Promocja obowiązuje w dniach:

25.11.2019 do 31.01.2020 lub do wyczerpania zapasów

Zasady promocji:

Klienci Inter Cars, decydując się na zakup wybranych lamp firmy Scangrip (indeksy biorące udział w promocji: SG03.5407, SG03.5116 PROMO, SG03.5426, SG03.5102 PROMO), i dokonujący zakupu pomiędzy 25 listopada 2019 roku, a 31 stycznia 2020 roku lub do wyczerpania zapasów nagród, mogą skorzystać z ciekawej akcji promocyjnej, w ramach której drugą sztukę lampy kupią jedynie za złotówkę.

Promocja realizowana jest za pomocą SAFO lub przy zamówieniach z Katalogu Online.

Regulamin promocji dostępny jest dla każdego klienta w Katalogu Online.

Dodatkowe pliki:

Obowiązuje w dniach 25/11/2019 - 31/01/2020
Organizator Inter Cars
Producent Scangrip
Asortyment Narzędzia i wyposażenie warsztatowe
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).