Promocja Philips, Narva | MOTOFAKTOR

Promocja Philips, Narva

person Redakcja 7/12/2018
Promocja obowiązuje w dniach:

5.12.2018 - 4.01.2019

Zasady promocji:

Klienci, którzy w trakcie trwania promocji dokonają skumulowanego zakupu produktów marki Philips oraz Narva i przekroczą poszczególne progi zakupowe, otrzymają:

  • 6000 zł netto - 54000 pkt. w systemie ProfiAuto
  • 4000 zł netto - 32000 pkt. w systemie ProfiAuto
  • 2000 zł netto - 14000 pkt. w systemie ProfiAuto


Dodatkowo za jednorazowy zakup produktów marki Philips oraz Narva i przekroczenie poszczególnych progów zakupowych, do zdobycia:

  • 500 zł netto - piłka (replika)
  • 250 zł netto - koszulka kibica polo


Dodatkowe pliki:Obowiązuje w dniach 05/12/2018 - 04/01/2019
Organizator Moto-Profil
Producent Narva
Philips
Asortyment układ elektryczny
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).